dr n. med. Adam Gołąb

Urolog

Dr Golab to super gość. Po ostatniej wypalance guza z pęcherza mam spokój ponad rok. To złota raczka i główkę ma nie od parady. Studentom gada o procentach a mnie kazał zucic fajki i chyba podzialalo. Nikt inny wcześniej nie mówił mi tego. To dziwne. Ale lekarz lekarzowi nie równy. GoLabek jest ok. Jestem na tak.

Trudno ocenić obiektywnie lekarza, który jest bardzo dobry prywatnie, a beznadziejny w poradni publicznej.

BARDZO KOMPETENTNY GOŚĆ. WCZEŚNIEJ ODWIEDZIŁEM KILKU UROLOGÓW MÓWIĄC O KRWIOMOCZU. PONIEWAŻ JESTEM DOŚĆ MŁODY TŁUMACZONO MI, ŻE TO INFEKCJA LUB INNA DUPERELA. PAN GOŁĄB ZROBIŁ CO TRZEBA PALUSZKIEM, POTEM BIOPSJĘ PROSTATY I ROZPOZNAŁ RAKA. TERAZ JESTEM LECZONY. BOJĘ SIĘ MYŚLEĆ CO BY BYŁO ZE MNĄ GDYBYM CHODZIŁ DO WCZEŚNIEJ ODWIEDZANYCH LEKARZY.

MILY KONKRETNY BARDZO DOBRY LEKARZ BYLAM ZALAMANA POPRZEDNIA WIZYTA U LEKARZA Z GORZOWA DR GOLAB DAL MI DUZO WIARY I SILY BY SPROSTAC MOJEJ CHOROBIE

dr gołąb jeste dobrym lekarzem choc czas oczekiwania na niego jest dosc dlugi

dr gołąb jeste dobrym lekarzem choc czas oczekiwania na niego jest dosc dlugi

Pan doktor Gołąb kpi sobie z pacjenta,tak traktuje mojego meza. Umawia sie i czeka sie na niego pod gabinetem 6 godz.Mąż ma isc na dokonczenie leczenia , wymagana jest hospitalizacja , niestety P dr kaze dzwonic w danym dniu , okazuje sie ze poszedł na urlop wlasnie tego dnia. Po dlugim oczekiwaniu az wroci z urlopu , udaje sie do niego dostac, nie ma czsu ale znow wyznacza termin , zeby zadzwonic , dzwonimy okazuje sie ze dr pojechal na kongers lekarzy.Czy takie traktowanie pacjenta nie jest kpina w zywe oczy?i ja i maz jestesmy juz bardzo zmeczeni przechodzimy droge przez meke , , oczekiwania juz nas wykanczaja.Nadmieniam ze jestesmy starszymi i schorowanymi ludzmi, czy moze tak traktuje sie starych ludzi?

BARDZO DOBRY LEKARZ,GODNY ZAUFANIA,TLUMACZY CHOROBE I PRZEBIEG OPERACJI JESLI JEST POTRZEBNA.

Lekarz bardzo kompetenty ,trafnie postawiona diagnoza, prawidłowe leczenie . Bardzo miły dla pacjenta poświęca dużo czasu dla pacjenta . Polecam