dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilskidr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

2006r dr n. med.
2012r specjalista alergolog
2016r dr hab. n. med.

Od 1993 CSK MSWiA Oddział Pediatrii; od 2008 - Ordynator
Od 2004 Zakład Alergologii i Immunologii Klinicznej SP CSK WUM (starszy asystent)
Od 2004 Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii WUM (adiunkt)
Aktywny udział w 64 szkoleniach i kursach
Opublikowałem 159 prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Autor lub współautor 9 rozdziałów w książkach

Panie doktorze dziękuję bardzo za chęci i pomoc! Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Po pierwsze brak "wróżenia z fusów", tylko zdecydowane "musimy to zbadać" i tak to się stało. Trafiłyśmy z córką do szpitala MSWiA gdzie moja córka została poddana wszelkim możliwym badaniom poprzez co wykryto to co przez ponad półtora roku nikt nawet nie zainteresował się. Pomoc nadeszła i teraz wiadomo co się dzieje. Polecam i serdecznie dziękuje Panie Panie Adamie.

Panie doktorze dziękuję bardzo za chęci i pomoc!

Pan Doktor przyjmuje niestety tylko w Warszawie. Wszytko tłumaczy i nie ma "głupich pytań" - poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Pan Doktor przyjmuje niestety tylko w Warszawie.
Wszytko tłumaczy i nie ma "głupich pytań" - poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Lekarz na prawde z powołania. Bardzo polecam, moje dzieci uwielbiają doktora Adasia ;)