lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.

Jestem pacjentem Pana Doktora już od co najmniej 5 lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów związanych z jakością usługi. Wszystko wykonane bez pośpiechu, solidnie i trwale. Choć chodzenie do dentysty nie jest przyjemne, to do tego lekarza chodzę z przyjemnością. Profesjonalista! Zdecydowanie polecam.

Świetny dentysta. Wykazuje dużą wyrozumiałość w stosunku do pacjentów, którzy boją się nawet usiąść na fotelu. Poświęca bardzo dużo czasu na leczenie, wszystko robi dokładnie i uważnie. Podczas wizyty widać, że nic go nie rozprasza i w 100% koncentruje się na pacjencie. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy metody leczenia.

Poleciła mi go koleżanka z pracy bo pokazała mi zrobioną jedynkę i nie widać różnicy do prawdziwego zęba, Zrobiłam sobie koronki i nie był to tani wydatek ale ciągle porównuje do tego co widzę u innych rozumiem dobrze za co się płaci, a pożyczkę sobie spłacam w pracy powoli więc przesyłam uśmiechy do pana Adama i dziękuję za pomoc

Rewelacyjny lekarz. Spokojny, opanowany, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Odpowiada na wszystkie pytania, leczy bezboleśnie. To stomatolog, który sprawił, że przestałam panicznie bać się wizyt u dentysty. Z całego serca polecam!

Wcielenie profesjonalizmu i empatii. Rewelacja.

Wcielenie profesjonalizmu i empatii. Rewelacja.

Od ponad dwóch lat chodzę na regularne wizyty bez strachu chociaż wcześniej bardzo się bałam dentysty (w podstawówie miałam dentystkę-sadystkę:) a i później nie trafiałam zbyt szczęśliwie, więc często zmieniałam lekarzy. Pan Doktor jest zdecydowanym i konkretnym specjalistą. Podkreślam Jego profesjonalizm, bo nie jestem łatwym pacjentem. Mam bardzo ściśnięte zęby i wiem, że leczenie jednego tuż obok drugiego jest trudne, trwa długo i wymaga precyzji. Po pierwsze zabiegi w znieczuleniu - w ogóle nie boli. Nie ma niedociągnięć, nierówności, różnic w kolorze. Wymieniłam wszystkie stare plomby od poprzednich dentystów. Miałam ...

Pan Doktor jest zdecydowanym i konkretnym specjalistą. Podkreślam Jego profesjonalizm, bo nie jestem łatwym pacjentem. Mam bardzo ściśnięte zęby i wiem, że leczenie jednego tuż obok drugiego jest trudne, trwa długo i wymaga precyzji. Po pierwsze zabiegi w znieczuleniu - w ogóle nie boli. Nie ma niedociągnięć, nierówności, różnic w kolorze. Wymieniłam wszystkie stare plomby od poprzednich dentystów. Miałam też zabieg piaskowania (bardzo dokładne czyszczenie). Teraz z polecenia Doktora konsultuję się z ortodontą.

stomatolog z powołania, przeciwieństwo słynnych dentystów sadystów, miły, wrażliwy na ból innych,polecam

Wspaniały lekarz, leczy zęby bezbolesnie, specjalista wysokiej klasy, wrazliwy na ból pacjenta...POLECAM:)