Lekarze Protetyk stomatologiczny Łódź

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

1 - Jedynka
Wygodna 1
Łódź

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał

lek. stom. Adam Kaczmarek

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. stom. Andrzej Więcek

Medicover
Łódź

Fantastyczny człowiek i lekarz, konkretny, rzeczowy, i mega cierpliwy:) i zgadzam się w pełni z przedmówcami świetnie tłumaczy:) przy okazji planowania protetyki miałam szybki kurs fizyki :)))Naprawdę polecam! efekt naszej miesięcznej męki o moje zębiska powala na kolana chyba nikt nie przypuszczał , że wyjdzie to aż tak fajnie :)) teraz walczymy o zębole mojego dziecka i efekty też są fajne a przede wszystkim współpraca z maluchem:)I co ważne od ...
Opinia dodana przez: Alex

lek. dent. Marek Pryliński

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Monika Zagórowska

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

lek. dent. Tomasz Żurawski

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Dorota Konopka

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Piotr Fabjański

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Dyl

Jantarowa
Łódź

Świetny lekarz. Na takiej wizycie nie można się stresować. Pełna kompetencja. Świetne podejście do osób dorosłych oraz do dzieci.

lek. dent. Sławomir Pąsiek

Łagiewnicka 45A
91-839 Łódź

Lekarz super, bardzo dobry i super specjalista, konkretny, który posiada dużą wiedze naprawdę godny polecenia!Good luck!
Opinia dodana przez: Viktor

Iwona Kłys-Drwalewska

Kolumny 341
Łódź

Lekarz godny polecenia, profesjonalna, bezbolesna usługa. Pani doktor stwarza przemiłą atmosferę, gdzie stres przed borowaniem zęba, ucieka daleko, daleko od człowieka. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Protetyk

Protetyka Stomatologiczna
Rewolucji 1905 r. 84 A
90-223 Łódź

Moja dentystka wysłała mnie do tego pana na przymiarkę mostu porcelanowego i dopiero pan Marcin wszystko mi wytłumaczył i objaśnil , co i jak. Lepiej niż pani u której tę pracę zamawiałam.

Małgorzata Płuciennik

Rewolucji1905r nr22
Łódź

Niezwykła wiedza i to nie tylko stomatologiczna-po zabiegu można porozmawiać o arhitekturze, sztuce, literaturze; pełen profesjonalizm; wysoka kultura osobista ( pierwszy stomatolog, który pochwalił poprzednika). Wszystko z czym przyszłam zostało załatwione z sukcesem i jeszcze Doktor często kontroluje swoje dzieła. Cenowo przy Warszawie konkurencyjnie. Naprawdę polecam. Na jedno tylko trzeba się nastawić: nieprawdopodobnie piękna- można wyjść z kompleksami...

lek. dent. Justyna Tronczyńska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medyczne OLMED
Anny Jagiellonki 4
92-414 Łódź

Jestem bardzo niezadowolony. Na początku piękna mowa co możemy zrobić(cuda na kiju )a później kochanieńki tak wyszło a wyszło fatalnie i do poprawy u innego stomatologa a jest co poprawiać nie licząc bólu i pieniędzy oraz stresu. Serdecznie nie polecam cynicznej stomatolog.
Opinia dodana przez: Kamil

Anna Lampe

Przychodnia
Motylowa 4
91-362 Łódź

Nie polecam tego miejsca. Leczyłem ząb, który ostatecznie musiałem poprawić u innego stomatologa, bo pani doktor nie widziała i nie chciała przyznać się do swojego błędu, a po 2 tygodniach od wizyty ząb rozbolał mnie tak samo jak bolał przed. W gabinecie nie ma asystentki, lekarka sama wszystko robi, co znacznie wydłuża wizytę. Gabinet przestarzały.Nie wrócę tu napewno.
Opinia dodana przez: Aleksander

lek. dent. Maria Kruglak

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

Małgorzata Kłoszewska

ulica Ogniskowa 5/10
93-329 Łódź

Po 5 latach słuchania że idzie wszytko fantastycznie to 5 miesięcy przed końcem refundacji NFZ dostaliśmy komunikat że pani już nie ma pomysłu i żeby wrócić jak już się zdecydujemy na Aparat stały. Szok
Opinia dodana przez: Rodzic

lek. dent. Urszula Ficek-Gorczyńska

Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Pacanowskiej 3/44
91-439 Łódź

Zdecydowanie nie polecam! Zniszczyła mi zęby. Dramat! - zęby nie były wyleczone (zęby w których były ubytki próchnicowe nie były ruszone) - zęby, które były "ruszane", zalepione były plombami, pod którymi została próchnica! - z dwóch zębów, zrobiony został jeden, zostały sklejone wypełnieniem - z jednego zęba wypadła plomba, tzn. jej część bo reszta się stopniowo wykruszała. - kolejny ząb nie został zalepiony wypełnieniem, był tylko wielki kanion wykopany i ...

Maria Jankiewicz

Protetyk, Ortodonta