2,2
2,9
2,2

Po 5 latach słuchania że idzie wszytko fantastycznie to 5 miesięcy przed końcem refundacji NFZ dostaliśmy komunikat że pani już nie ma pomysłu i żeby wrócić jak już się zdecydujemy na Aparat stały. Szok

Uwaga na młodą Panią "Ortodontkę"! To w rzeczywistości zwykła asystentka stomatologiczna udająca panią doktor!!!!!Czy powinniśmy płacić taką grubą kasę za konsultację u dziewczynki po liceum?!Jakoś nie wydaje mi się to słuszne...Poza tym Pani doktor, uprawniona w pełni do tytułu ortodontki, bardzo humorzasta.. płacisz czy nie, nigdy nie wiesz na jaki humor akurat trafisz... A już pacjentów z NFZ traktuje wyjątkowo niemiło (tu też uwaga - warto sprawdzić co nam się należy, bo może się okazać, że płacimy za coś co powinno być całkowicie za darmo!!! Polecam nr telefonu dla pacjentów na stronie NFZ - bardzo miła Pani informuje za co płacimy, a za co nie, a do tego podaje adresy placówek, gdzie czas oczekiwania jest najkrótszy). Podsumowując -bardzo gorąco NIE polecam!!!!

Pani Doktor posiada bardzo dużą wiedzę - prawdziwa profesjonalistka, a w dodatku bardzo sympatyczna dla pacjentów!

Zdecydowanie nie polecam, zgadzam się z większością wcześniejszych opinii, nie warto kusić się na teoretycznie okazyjne oferty leczenia - typu Grupon/Gruper, które od czasu do czasu promują gabinet, koszty po zsumowaniu (drogie wizyty kontrolne, dodatkowe aparaty retencyne, zdjęcia RTG, itd) zdecydowanie przewyższają te w innych gabinetach (cfzyli niby te standartowe - niepromocyjne). Ponadto Pani doktor jest chyba najbardziej zarozumiałym lekarzem z jakim miałam okazję się zetknąć, niestety jej własne przekonanie o ponadprzeciętnych umiejętnościach i zdolnościach zupełnie nie idzie w parze z rzeczywistą wiedzą i kompetencajmi, ma tylko odbicie w horrendalnych cenach proponowanych przez gabinet za każdą najdrobniejszą usługę... Straciłam bardzo dużo kasy, o czasie nie wspominając (prawie rok)teraz leczenie zaczynam w zasadzie od zera, na szczęście w zupełnie już innym gabinecie. Odradzam.

leczenie zawsze perfekt i bezboleśnie.Ceny przystępne a nawet konkurencyjne. Pani Doktor emanuje doświadczeniem i wzbudza moje zaufanie - zawsze jest uśmiechnięta. Polecam

NIE KOMPETENTNA OSOBA!!! Ukrywa koszty leczenia! Na gruponie w styczniu 2013 pojawiła się oferta za 999zł aparat na 1 łuk zębowy samoligarurujący. Aby uniknąc nieporozumienia umówiłam się na wizytę płatną aby upewnić się, że napewno wszystko sie zgadza i ze moge taki aparat założyć. Na wizycie Pani dr. powiedziała ze góra u mnie jest ok, a na dole faktycznie mozna by było założyć. Więc umówiłam się na kolejną wizyte juz w cenie grupona na którą musiałam płatnie wykonać dwa zdjecia koszt 140zł. Górną szczękę mam prawidłową, zgryz ok, natomiast na dole mam 2 zęby które na siebie lekko nachodzą. Okazuje się, że Pani doktor nagle mówi, że ja musze założyć dwa aparaty na góre i dół i koszt góry która jest zdrowa to jedyne 2.500zł a dół 999zł z grupona bo ona samego dołu mi nie założy! A mówiłam cały czas ze chce tylko dół bo mnie nie stac. Zanim wydacie jakąkolwiek złotówkę zastanówcie się bo jak dla mnie to tylko naciąganie ludzi. Inny ortopeda powiedział ze to bzdura ze moge miec tylko na dole, ale pani dr. chciała wiecej kasy albo nie umie dopasowywać góry z dołem bo powiedziała ze nie zamkne ust, a inny ortopeda chce mi zalozyc tylko na dół z gwarancją ze bedzie wszystko ok!

Szkoda czasu, zdrowia i pieniedzy. Pani doktor jest wprawdzie uprzejma ale rzecz jasna nie to stanowi dla mnie najwazniejszego kryterium oceny. Moja oferta zostala wykupiona na Grouponie i tylko teoretycznie jest tansza, gdyz lekarz odbija sobie w inny sposob. wysoki koszt wizyt i dodatkowe platne ponad standardowa cene rozwiazania powoduja iz calosc leczenia jest drozsza niz w innych gabinetach ( dodatkowe klamry, zdjecie aparatu platne dodatkowo, retencja ---- to wszystko jets w cenie w innych gabinetach))). Lekarz i ogolnie gabinet jako calosc nie wzbudza mojego zaufania i nie powierze mojego zgryzu w takie rece. I to na pewno nie w tej cenie.

Nie rozumiem opinii powyżej , ja osobiście mam zupełnie inne wrażenie , jeśli chodzi o podejście do pacjenta to jest super , Pani Doktor i reszta ekipy;) mają fantastyczne poczucie humoru , i naprawdę stwarzają miło atmosferę dla pacjenta ..Minusy..za daleko a p/w za drogo :(((

w gabinecie przyjmuje pacjentów osoba ( prowadzi leczenie ortodontyczne ) która nie ma do tego kwalifikacji jest to pani julia rosiak .

Pani ortodontka beznadziejna, niemiła, nierzeczowa, niedouczona. Nie raczy ponosić odpowiedzialności za własne błędy. Straciłam dużo czasu i pieniędzy. Odradzam, odradzam, odradzam.