2,2
2,9
2,2

Polecam bardzo serdecznie panią doktor Kłoszewską. Spotkałam się w tym gabinecie z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Mimo, iż mój przypadek nie jest łatwy do leczenia ortodontycznego - jestem już osobą dorosłą a miałam bardzo dużą wadę zgryzu. Konsultowałam się w innych klinikach - wszędzie twierdzono, że konieczne jest operacyjne przesuwanie żuchwy. Pani Kłoszewska podjęła się leczenia. Wykorzystała maskę twarzową, co oszczędziło w moim przypadku operacji. Jestem bardzo wdzięczną i zadowoloną klientką i nie rozumiem osób które piszą, że jest niesympatyczna, leczę się tam już 1,5 roku i nigdy nie spotkałam się z niemiłym przyjęciem.

Byłam na konsultacjach.Pani doktor nie umiała mi odpowiedzieć, czy mój pomysł dot. leczenia ortodontycznego się powiedzie. Powiedziała, że nie i pozostaje mi tylko protetyka. Inny ortodonta się tego podjął i teraz mam piękne zęby i prawidłowy zgryz. Gorąco odradzam.

Najgorsza i najmniej uprzejma dentystka jaką poznałam do tej pory

Najgorsza i najmniej uprzejma dentystka jaką poznałam do tej pory