lekarz Adam Kaszuba

1,5

Trafiłam do tego Pana (nie można go nazwać lekarzem) na SOR. Chciał mnie trzymać do 6 rano, ale wyszłam na własne życzenie wcześniej. Zrobił badania krwi, wyniki były po 15 min., ale On wmawiał, że (po 3 godzinach), że nadal nie ma i NIE zrobił żadnych dodatkowych badań oprócz jednego pytania i 2x dotknięcia brzucha. Taka osoba NIE powinna być lekarzem.

Trafiłem na SOR z zamostkowymi bólami w klatce piersiowej. Skierował mnie lekarz POZ, któremu nie spodobało się moje EKG. Pan doktor chirurg, obejrzał moje EKG, wyniki krwi i stwierdził, że niema zagrożenia życia więc po 6 godzinach mogę iść do domu. Mówię, że mnie boli. Dostałem więc w kroplówce pyralgine. Jak już nie bolało powiedział żebym zażywał Wit. D3 i przepisał KINON (Wit. K). Po dwóch tygodniach trafiłem na Oddział kardiologiczny z rozpoznanym zapaleniem mięśnia sercowego, które jak mówił lekarz prowadzący miałem podczas pobytu na SOR. Absolutnie odradzam jakikolwiek kontakt z lekarzem.

Niekompetentny lekarz, nieprzyjemny w stosunku do pacjenta, pracuje za karę. Nie prowadzi dialogu z pacjentem, tylko sam wyciąga wnioski. Diagnoza tylko na podstawie morfologi!

Mimo b.poważnego stanu pacjenta( zaawansowany stan wrzodziejącego jelita) odesłał pacjenta z soru do domu z zaleceniem diety ( szynka wołowa:( Nie zlecił pogłębionych badań, nie zdiagnozował przyczyny dlugotrwałych krwawień. Totalnie zbagatelizował b.poważny stan pacjenta, narażając go na niebezpieczeństwo nieodwracalnych konsekwencji.

Mimo stwierdzonego zlamania ręki lekarz stwierdził że nie wymaga to opieki medycznej i odmówił przyjęcia

Przestrzegam wszystkich przed udaniem sie na wizyte .Strata czasu pieniedzy taka osoba nie powinna miec kontakt z innymi ludzmi