lekarz Adam Klewicki

Polecam tego lekarza. Wszystko chyba zostało wyjaśnione w poprzednich komentarzach :)

mily tylko prywatnie mialam mozliwosc przekonania sie iz licza sie tylko pieniadze Co do profesjonalizmu mam zastrzezenia po operacji nic sie niezmienilo

mily tylko prywatnie mialam mozliwosc przekonania sie iz
licza sie tylko pieniadze Co do profesjonalizmu mam zastrzezenia
po operacji nic sie niezmienilo

Bardzo polecam !!!, ma zlote rece i kompetencje .Uprzejmy i sympatyczny i fachowiec w swojej profesji. Obecna Pacjenta,panikara.

Obecna Pacjenta,panikara.

Wielka kompetencja i zrozumienie dla pacjenta. Ogromna kultura osobista. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam gorąco

Fachowiec w swojej dziedzinie .Wzbudza zaufanie u osób chorych potrzebujących pomocy konkretnego specjalisty.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego doktora. Wizyta nie jest tania (jedyna wada), ale tego warta. Raz miałam usg robione na miejscu, w gabinecie i nie płaciłam dodatkowo. Osoba profesjonalna i miła, a do tego rozmowa na poziomie. Mam porównanie, dlatego tego lekarza mogę swobodnie polecić.