Filtruj terminy

Ortopeda Elbląg

Elbląg Ortopeda lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

Ortopeda

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37

wizyta już od 50
Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje.
To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty.

Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan

lekarz Jarosław Cylkowski

82-300 Elbląg

28.05 2013 dr.J. Cylkowski jako lekarz prowadzący w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzał mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra.
Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu (zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o ...
Opinia dodana przez: Kazimierz Cyman

Cezary Kuciński

Traumatolog, Ortopeda

ELBLĄG ul.Żeromskiego
82-300 Elbląg

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Adam Klewicki

Elbląg

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy
i doskonaly specjalista . po operacji kolana szybko wrocilo do pelnej sprawnosci..Polecam

lekarz Tomasz Olechnowicz

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

Dzień dobry
Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Czesława

lekarz Jan Wajnert

Traumatolog, Ortopeda

Komeńskiego 42 (pok. 17)
82-300 Elbląg

Facet dość specyficzny, trzeba miec do niego dystans, miewa swoje humory ale fachowiec z niego pierwsza klasa, zwłaszcza zna się na leczeniu małych dzieci. Najczęsciej małe dzieci przyjmuje w pierwszej kolejności - nie wszystkim z kolejki to się podoba (za to jest ciszej w poczekalni). Ogólnie: polecam.

Roman Kałduński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

82-300 Elbląg

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ORTOPEDÓW W WSZZ ZAWSZE MIŁY I UŚMIECHNIETY SWIETNY FACHOWIEC CIERPLIWY CZŁOWIEK
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Grzegorz Sosnowski

Ortopeda

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg

28.05 2013 w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzono mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra.
Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu lekarza prowadzącego, ordynatora i całego zespołu pod przewodnictwem ordynatora dr Grzegorza Sosnowskiego(zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem ...
Opinia dodana przez: Kazimierz Cyman

lekarz Andrzej Walczyński

Moniuszki 19/7
82-300 Elbląg

Polecam. Lekarz rzetelny, profesjonalny, miły i serdeczny.Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy.Odpowiada cierpliwie i z uśmiechem na pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota
Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Ortopedzi w Elblągu