lekarz Tomasz Olechnowicz

Ortopeda

3,7
3,7

Dzień dobry Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości bólowych. Opieka po operacji też była bardzo dobra, doktor przepisał zestaw witamin i doradził co stosować na poprawienie gęstości kości. ...

Dzień dobry
Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości bólowych. Opieka po operacji też była bardzo dobra, doktor przepisał zestaw witamin i doradził co stosować na poprawienie gęstości kości. Nie wiem co bym zrobiła bez pomocy tak życzliwego, zawsze zaangażowanego i w pełni profesjonalnego lekarza.
Polecam wszystkim leczenie u Pana Tomasza Olechnowicza.

Odradzam! Dr totalnie mnie i moją 7 letnią córkę olał. Nabił kasę do kieszeni i zostawił nas z problemem. Radze nauczyć się mówić gdy się nie umie pomóc a nie ściemniać. My tylko straciliśmy czas i kasę. Jest Pan młodym lekarzem więc jak chce Pan być traktowany z szacunkiem to należy się również szacunek do własnych pacjentów. Proszę przypomnieć sobie przysięgę Hipokratesa!!!

Świetny, kompetentny, uprzejmy lekarz. Super specjalista i fachowiec. Wszystkim polecam Pana Tomasza jako lekarza!!! Wie o czym mówi, potrafi świetnie wytłumaczyć medycznie i ma przy tym super poczucie humoru co bardzo dużo daje w kontakcie z lekarzem.Operował mi kolano i jestem w 100% zadowolona.

Trudziłam się żeby znaleźć gdzieś na stronie internetowej dr.Olechnowicza, bo naprawdę warto, bardzo dobry fachowiec-polecam wszystkim, czego nie moge powiedzieć o innych ortopedach.

Miałem (mam) naderwany mięsień, wizyta była prywatna, lekarz miły był zainteresowany moją nogą, zbadał mi ją fizycznie i to na tyle. Przypisał mi tabletki na zapalenie mięśnia i powiedział że bedę aktywny za około 7 dni. Złą opinię swoją motywuje tym, że Pan lekarz nie zrobił żadnego USG tylko naocznie stwierdził uraz i bujam się z niewyleczoną nogą już 2 miesiące.

Naprawdę super lekarz. Podchodzi do tego co robi z pełnym profesjonalizmem. A do tego ma duże poczucie humoru i dzięki temu pomaga się odstresować. Polecam w 100%

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

Polecam gorąco doktora Olechnowicza. To najlepszy ortopeda jaki mnie leczył.

Polecam gorąco doktora Olechnowicza. To najlepszy ortopeda jaki mnie leczył.

zdecydowanie nie polecam,uprzejmosc to nie wrzystko liczy się tez kompetencja.miałem złamaną reke,przez 6 tygodni nie miałem zrobionego zdjęcia kontrolnego,nawet przed zdjęciem gipsu nie zrobiono mi zdjecia,prosiłem go o skierowanie-odmówił,gips został sciągnięty,zrobiłem zdjęcie prywatnie i okazało się ze kość jest nie zrosnięta,trafiłem do gdanska,nazwali to krótko-skandal.

Całkowity brak kompetencji w ocenie pooperacyjnej kręgosłupa, z zastosowaniem wysokospecjalistycznych metod implantacji.Tam gdzie pracuje pan doktor nie operuje się kręgosłupów i zasób wiedzy na ten temat jest żenująco słaby, a podejmuje się jako orzecznik ZUS do takiej oceny. Kompletna klapa, trzeba się jeszcze bardzo dużo nauczyć, jeżeli w ogóle to się uda.