lekarz Tomasz Olechnowicz

Trudziłam się żeby znaleźć gdzieś na stronie internetowej dr.Olechnowicza, bo naprawdę warto, bardzo dobry fachowiec-polecam wszystkim, czego nie moge powiedzieć o innych ortopedach.

zdecydowanie nie polecam,uprzejmosc to nie wrzystko liczy się tez kompetencja.miałem złamaną reke,przez 6 tygodni nie miałem zrobionego zdjęcia kontrolnego,nawet przed zdjęciem gipsu nie zrobiono mi zdjecia,prosiłem go o skierowanie-odmówił,gips został sciągnięty,zrobiłem zdjęcie prywatnie i okazało się ze kość jest nie zrosnięta,trafiłem do gdanska,nazwali to krótko-skandal.

Miałem (mam) naderwany mięsień, wizyta była prywatna, lekarz miły był zainteresowany moją nogą, zbadał mi ją fizycznie i to na tyle. Przypisał mi tabletki na zapalenie mięśnia i powiedział że bedę aktywny za około 7 dni. Złą opinię swoją motywuje tym, że Pan lekarz nie zrobił żadnego USG tylko naocznie stwierdził uraz i bujam się z niewyleczoną nogą już 2 miesiące.

Polecam gorąco doktora Olechnowicza. To najlepszy ortopeda jaki mnie leczył.

Polecam gorąco doktora Olechnowicza. To najlepszy ortopeda jaki mnie leczył.

Świetny, kompetentny, uprzejmy lekarz. Super specjalista i fachowiec. Wszystkim polecam Pana Tomasza jako lekarza!!! Wie o czym mówi, potrafi świetnie wytłumaczyć medycznie i ma przy tym super poczucie humoru co bardzo dużo daje w kontakcie z lekarzem.Operował mi kolano i jestem w 100% zadowolona.

Naprawdę super lekarz. Podchodzi do tego co robi z pełnym profesjonalizmem. A do tego ma duże poczucie humoru i dzięki temu pomaga się odstresować. Polecam w 100%

polecam, wizyta wyjaśniła mi wszystko czego chciałem się dowiedzieć, pełen profesjonalizm

Lekarz miły i uprzejmy. Bada w sposób delikatny. Pamięta o dolegliwościach pacjenta i nie musi za każdym razem przeglądać karty. Godny polecenia:)

polecam.lekarz uprzejmy i kompetenty.pamięta pcjenta nawet jeżeli wizyta była dość dawno.cierpliwy i wzbudza zaufanie.