2,4
2,4
2,7
2,5

WSZYSTKO OK polecam lekaza swietnie idzie sie z nim dogadac :) mily uprzejmy a przede wszystkim kompetentny ....

Właściwie ocena "bardzo słaby" nie odpowiada skali, w której chciałabym ocenić "pana doktora". Bardziej odpowiednią skalą do zastosowania byłoby "tragiczny", "beznadziejny" oraz "do d**y". Czy wyobrażacie sobie lekarza, od którego oczekujecie nie tylko opieki oraz informacji o swoim stanie zdrowia, a który za zadawanie pytań chciałby wyrzucić was z gabinetu? Nie? Ja także sobie nie wyobrażałam. Do dzisiaj. Bo usłyszałam ni mniej, ni więcej, że jak zadam jeszcze jedno pytanie, to pan doktor wyprosi mnie z gabinetu! Dowiedziałam się także od pana Lemparta, że za dużo wiedzieć, to źle. Że ...

Dowiedziałam się także od pana Lemparta, że za dużo wiedzieć, to źle. Że mam nie zadawać pytań, bo primo: nie mam 6 lat studiów medycznych i specjalizacji. Secundo: pan doktor nie będzie mi robił wykładów. Tertio: ta wiedza na nic mi się nie przyda. I jeszcze kilka innych "mundrości", dzięki którym poczułam, że niepotrzebnie uczyłam się czytać i pisać; zapewne cała wiedza, jaka mi potrzebna, to jak ugotować obiad i uprać skarpetki...
Ale to jeszcze nie wszystko! Mój opis nie byłby pełny, gdybym nie dodała, że pan doktor uważa, że jak jestem w ciąży (po 2 poronieniach wcześniejszych), to właściwie badania, za które sama zapłaciłam, i sama się skierowałam, nie są mi potrzebne, bo i tak mi nie pomogą, bo kobiet w ciąży się nie leczy. To nic, że wiedza medyczna, dostępna także (o dziwo!) dla osób, które nie studiowałay przez 6 lat medycyny i nie mają specjalizacji z położnictwa, jak najbardziej potwierdza tezę, że kobiety w ciąży należy badać i leczyć.
Na koniec jeszcze jeden kwiatek: przy poprzedniej wizycie skarżyłam się na problemy z pęcherzem. Dostałam tylko skierowanie na zwykłe badanie moczu. Skierowania na posiew pan doktor dać nie chciał, więc zrobiłam je sama, ze własne pieniądze. A przecież u kobiet w ciązy badanie na posiew moczu jest rutynowe! A dziś usłyszałam, że mam przyjść z tymi wynikami posiewu (za który sobie zapłaciłam) i wtedy może mi coś przepisze.
Chyba nie warto dodawać, że więcej do tego pana się nie wybiorę, choćby mój pęcherz miał pęknąć, a nerki miały eksplodować!

Ten Pan był moim lekarzem kilka lat temu. Kilka lat "świętuję" rocznicę śmierci mego dziecka. Badał mnie na samym początku ciąży, co sprawiało ból. Wysłał do innych lekarzy bez karty ciąży, na pytanie o nią wyrzucił z gabinetu. Był arogancki i spowodował u mnie duży stres, który miał swoje dalsze konsekwencje.

i spowodował u mnie duży stres, który miał swoje dalsze konsekwencje.

JA MAM MIESZANE UCZUCIA CO DO TEGO LEKARZA . NA WIZYTACH JEST BARDZO ZESTRESOWANY , CICHY MRUCZY COŚ POD NOSEM. A CO DO PORADY CZY ZAPYTANIA O JAKIKOLWIEK LEK CZY MOŻNA STOSOWAĆ NP. W CIĄŻY PODAJE WYMIJAJĄCE ODPOWIEDZI.

nic dodac nic ująć :) jest na prawde dobrym lekarzem a przy tym bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem

jak najbardziej polecam tego lekarza...jest mily uprzejmy zawsze doradzi i porazmawia o problemach...niemam zadnych zastrzezen...mysle ze takich lekarzy powinno byc wiecej:)

Miły i sympatyczny lekarz !!! Doradzi i wytłumaczy. Może za mało się uśmiecha i jest bardzo poważny, ale zapewne to cecha fachowca !!!