lekarz Adam Matlak

Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza i bardzo miła osobowowć. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza, wszystko dokładnie Pan doktor omówił i wyjaśnił. Polecam Pana Doktora ! Miałam szczęście trafiając do niego. Jeszcze raz gorąco polecam Pana Doktora !

Jeszcze raz gorąco polecam Pana Doktora !

Pełny profesjonalizm przy równoczesnym , relaksującym poczuciu humoru . Poczucie bezpieczeństwa i brak stresu to zasługa Doktora. W pełni polecam

Super lekarz, miły, uprzejmy, kompetentny. Bardzo dokładnie wyjaśni na czym polega zabieg, Jestem bardzo zadowolona, diagnoza postawiona bezbłędnie. Nie można powiedzieć że ciągnie kasę to jakieś nieporozumienie. Polecam.

bardzo drogą , jak na mój portfel ... usuwanie znamiona 350 zł troszkę dużo nie uważacie?zarabiam 1500 netto zastanawiam się czy nie poczekać na raka i jego koleów przerzuty/ 200 zł myśle że to dobra cenna ....proszę zmieńcie cennik a zostanę stałym klientem i zróbcie jakieś karty rabatowe dziekuję i pozdrawiam wcmr

Profesjonalny,wzbudza zaufanie,podejście doktora do pacjenta, sprawia,że czuje się bezpieczne.Polecam w 100 % pana doktora Matlaka.

A ja za namową mojej mamy, która leczy się od lat u niego właśnie polecam tego człowieka. Mamy tu do czynienia z lekarzem, który ma mnóstwo umiejętności chirurgicznych jako takich ale także ma naprawdę dobre podejście do pacjenta i jego choroby. Ba, stać go nawet na żarty...

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wyzyskiwacz kasy. Nie polecam. Kompetencji nie oceniam, bo nie znam kolmpetencji tego lekarza, ale podejscie do pacjenta tragiczne. Chciał wyciągnąc tylko kasę. Juz w drzwiach, zanim przedstawiłam dokładnie z czym przychodzę wskazał łóżko, by usuwać pieprzyki. Jak zauważył, że dziś się nie zgodziłam absolutnie,to żeby wyciągnąć więcej kasy, to wymyślił sobie konieczność zrobienia usg, za które dodatkowo chciał policzyc jeszcze 80zł. Wyczułam sytuację ewidentnie, że wyłudzacz kasy za nic. Podziękowałam, a on z obawy, ze jednak nie wrócę na usunięcie brodawek to zmienił nagle zdanie i zaproponował zrobic usg GRATIS. Własnie taka postawą swoja pokazał ewidentnie jakim jest lekarzem. Wyłudzacz kasy nie wzbudza zaufania. Kompetencji nie oceniam, bo nie poznałam jego kompetencji. Poza tym był ironiczny w uwagach do młodziutkiej kobiety. Bo plan jego sie nie powiódł-nie trafił na naiwnego pacjenta. Brak kultury, strzygł oczyma od góry do dołu na kobietę. NIE POLECAM.

Wspanialy lekarz zawsze cieplo o nim mysle i wspominam bardzo dobrze .Mam nadzieje ze ponownie przyjade na wizyte do p.dr. Matlaka .Pozdrawiam cieplo przeslam dobra energie slonecznych promieni zlotego serca .xxx

dwa razy zapłaciłam za tą samą wizytę w jednym gabinecie prywatnym porada plus wizyta i skierowanie do swojego drugiego gabinetu i w drugim wizyta plus porada znowu płatne. Naciągactwo proszę uważać na tego lekarza. Ja więcej nie dam sie nabrać na podwójne opłaty za to samo. Skandal! Zabieg wykonany niewłaściwie szef długości 2 cm rozszedł sie i tyle jego pracy, partacz zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie polecam, lekarz uprzejmy, sympatyczny, wzbudza zaufanie.Byłam kilka razy i doktora z drobnymi zmianami na skórze i za każdym razem byłam zadowolona.