dr n. med. Adam Ogonowski

Ortopeda

Kompetentny, uprzejmy, sympatyczny, potrafi uspokoić pacjenta przed zabiegiem, godny polecenia. Interesuje się pacjentem po zabiegu, przepisuje potrzebne zabiegi rehabilitacyjne a nie odsyła do lekarza POZ

dr Ogonowski profesjonalnie podszedł do mojego problemu zdrowotnego

dr Ogonowski profesjonalnie podszedł do mojego problemu zdrowotnego

Wspaniały lekarz zarówno podczas wstępnej wizyty jak i w czasie operacji.Sympatyczny , budzący zaufanie, wybitny fachowiec w zakresie operacji stóp. Mogę go polecić bez zastrzeżeń.

Mogę go polecić bez zastrzeżeń.

w 2010 r. dr Ogonowski zdiagnozował u mnie chorobę stopy, której jak się poźniej okazało, w ogóle nie miałam. Moje dolegliwości spoodowane były jedynie płaskostopiem poprzeczynym. Pan dr wmówił mi, mimo odmiennego wyniku rezonansu i wszystkich badan diagnostycznych, że on rozpoznaje w badaniu klinicznym nerwiaka mortona i jego zdaniem konieczna jest operacja. Zaufałam mu i poddałam sie operacji. Od tego momentu zaczęły się moje poważne problemy, które trwają do tej pory. Kilku lekarzy, u których szukałam pomocy orzekło zgodnie, że operacja była pomyłką, co potwierdziły kolejne badania. Zdecydowanie odradzam, a nawet przestrzegam przed tym lekarzem.