dr n. med. Adam Pala

Ortopeda

Witam,w lipcu 2013r miałam operacje na kręgosłup L4L5(przepuklina rozległa ze stabilizacją) w Piekarach Sląskich. Chcę podzielić się swoimi odczuciami ponieważ przed operacją sama szukałam tygodniami dobrego lekarza i szpitala. Opinie bywały rożne a zawsze wszystko weryfikuje życie. Trafiłam pod skrzydła dr.Adama Pali, człowieka kompetentnego,konkretnego,profesjonalnego a przy tym przemiłego w kontaktach z pacjentem.To on jako pierwszy wytłumaczył mi co tak naprawdę mi jest i jaką należy przeprowadzić operację. Wcześniej chodziłam na prywatne wizyty gdzie wizyta nie trwała dłużnej niż 10min. Pan dr.Pala ma czas dla pacjenta wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości i ...

Pan dr.Pala ma czas dla pacjenta wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości i obawy. Operacja przebiegła wzorcowo choć była poważna teraz czuję się o niebo lepiej choć minęło dopiero dwa tyg nie biorę leków przeciwbólowych a brałam je przez ostatnie 11miesiecy! Chcę jeszcze nadmienić o samym szpitalu w którym panuje bardzo przyjazna atmosfera i cały personel dba o pacjenta! To była najlepsza decyzja jaką podjęłam i wreszcie pozbyłam się bólu.
Pnie doktorze dziękuję za opiekę oraz profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
Życzę samych sukcesów w dalszej pracy:-)

Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN DOLNYCH, ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PANA DOKTORA ADAMA PALA, KTÓRY W LUTYM 2016 ROKU WYKONAŁ OPERACJĘ MOJEGO KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO, NA ODCINKU - L2/L3, L3/L4, L4/L5. W ROK PO ZABIEGU, W CZASIE POBYTU W SANATORIUM, W MARCU 2017 ROKU JEŹDZIŁEM NA NARTACH. DZIĘKUJĘ CI PANIE DOKTORZE, JEŻDŻĘ BARDZO OSTROŻNIE, ALE JESTEM SZCZĘŚLIWY. SERDECZNIE POZDRAWIAM. KRZYSZTOF HANDZLIK

Jestem po operacji 4 kręgów odcinka lędźwiowego u Pana dr. Pali, która odbyła się 4 miesiące temu. Dzięki niemu chodzę prosto i co najważniejsze w końcu nie odczuwam bólu. Podczas konsultacji Pan dr. wyjaśnił mi dokładnie na czym polega mój problem, pokazał ma modelu jak będzie przebiegał zabieg, rozwiał wszelkie wątpliwości - a wiedzcie że przy operacji kręgosłupa jest ich naprawdę dużo. Zachwalam go każdemu znajomemu - jestem żywym dowodem jego skuteczności, znam osoby, które postawił na nogi przede mną, jak również które poszły do niego z mojego polecenia, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że warto - najlepszy ortopeda z jakim miałem styczność. Polecam

Witam jestem 5 dni po operacji kręgów szyjnych złamany miałem ząb obrotnika stabilizacje kręgów c1 c2 .Te operacje wykonał mi DR Adam Pala i jestem mu za to bardzo wdzięczny moge chodzic funkcjonować jest to lekarz naprawdę godny polecenia i kazdemu go polecę co do komplikacji i chorób kregosłupa.

Postawił mnie na nogi, operacja L4/L5 - implant dyskowy + stabilizacja. Jedyne do czego można się przyczepić to chciałbym aby poświęcił mi więcej czasu lecz ilość pacjentów na to nie pozwala. Fachowiec pierwsza klasa polecam. Dzięki niemu wróciłem do normalnego życia.

A ja polecam doktorka :) mimo, iż jest troszkę przewrażliwiony w stosunku do pacjentów po "ciężkich" operacjach. Fachowiec - jak najbardziej. Dla wszystkich pacjentów wymagających więcej poświęconego im czasu polecam znaleźć sobie przyjaciela, nie lekarza ;) Pozdrawiam p. Adamie :)

POLECAM TEGO LEKARZA .JAK NAJBARDZIEJ WZBUDZA ZAUFANIE ,KONKRETNIE TŁUMACZY CHOROBĘ ,INTERESUJE SIĘ SWOIM PACJENTEM A TO JEST BARDZO WAŻNE I MIŁE.BEZ ZASTANOWIENIA MOŻEMY POLECIĆ TEGO LEKARZA I ŻYCZYĆ MU WSZYSTKIEGO DOBREGO ,SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU ZAWODOWYM JAK I PRYWATNYM

Wspaniały człowiek i lekarz! BEZINTERESOWNY! Z całego serca mogę polecić. Interesuje się losem pacjenta nawet po skończonym u niego leczeniu, chętnie udziela rad dotyczących dalszego leczenia.

ok ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Lekarz kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie. W zrozumiały sposób tłumaczy w czym jest problem i proponuje metodę leczenia.