Ortopeda Piekary Śląskie

lekarz Robert Szostak

julian

41-940 Piekary Śląskie

Nie sugerowalbym sie opiniami wystawianymi pochopnie po odbyciu konsultacji.
Jako specjalista Dr Szostak nie ma sobie rownych, trafilem do Ortopedy z naglym urazem- przecięcie 3 sciegien prostownikow przedramienia na wskutek wypadku, po szybkiej konsultacji i ogledzinach trafilem na stol operacyjny, po 2 miesiacach od zdarzenia reka jest w 100% sprawna, dzieki temu Panu, polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

41-904 Piekary Śląskie

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni.
Wioleta Wolak

dr n. med. Krzysztof Besler

ulica M.C.Sklodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały specjalista , znajacy się na swoim fachu . Z zaangażowaniem , zapałem i życzliwością, podchodzi do każdego pacjenta . Trafnie stawia diagnozę oraz dokładnie tłumaczy przebieg wykonywanego zabiegu . Do każdego podchodzi indywidualnie z życzliwością i troską. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Krzystofa Beslera, lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Karol Szyluk

Piekary Śląskie

Szczerze i gorąco polecam Pana Doktora , świetny specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogromną wiedzę. Jest niezwykle empatyczny ,ma doskonałe podejście do pacjenta , jest nastawiony na realną pomoc pacjentowi. Podczas wizyt wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza, udziela rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące pytania. Po wykonanej operacji Pan Doktor do momentu opuszczenia szpitala interesował się moim stanem zdrowia. Pan Doktor przywrócił mi normalne stu procentowe funkcjonowanie ręki.
Opinia dodana przez: Zbigniew Jasiński

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Sąsiad. Pozdrawiam z Pilicy .Pamietam jak twój ojciec mawiał , że jeden syn zostanie lekarzem ciała , drugi duszy , a trzeci inżynierem. I tak się stało. Skoro prowadzisz nadal praktyke lekarską to znaczy , że wygrzebałeś się z problemów . W Polsce to jest możliwe , ale w innym cywilizowanym kraju to byś najprawdopodobniej pracował jako salowy w szpitalu.

dr n. med. Ryszard Faltus

41-904 Piekary Śląskie

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Pana Doktora Faltusa, to że ma stanowisko nie gwarantuje dobrej opieki lekarskiej. Myślę że rutyna zgubiła tego fachowca. Leczyłem się u niego 2 lata a ból w kolanie ciągle narastał.
Po zabiegu nigdy nie zaproponował żadnej rehabilitacji. Na moje stwierdzenie że ból jest coraz większy usłyszałem: "po takiej kontuzji tak musi być", wskazał mi kilka suplementów diety (dostępnych bez recepty)
- chyba wymienił wszystkie które ...

dr n. med. Adam Pala

Piekary Śląskie

Jestem cztery dni po operacji na odcinku lędźwiowym kręgosłupa niedowład kończyny dolnej lewej jestem pod wrażeniem podejścia dr do pacjenta jego fachowości w tym co robi zainteresowania pacjentem po zabiegu dziękuję bardzo jestem panu bardzo wdzięczna pozdrawiam
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Andrzej Jasiński

41-904 Piekary Śląskie

Człowiek o złotym sercu i złotych rękach! Polecam i poleciłam wielu osobom/ Pan Doktor nikogo nie zawiódł .Zawsze każdemu pomoże! Urszula
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Zbigniew Szlachta

41-904 Piekary Śląskie

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Michał Białek

Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

listopad Bytom
operacja odbarczenia kręgosłupa przeprowadzona sprawnie bez komplikacji
faktycznie kontakt z lekarzem szybki i krótki ale za to konkretny
patrząc na pozostałych lekarzy - to wszyscy są "zagonieni" do wg mnie niepotrzebnych dodatkowych papierkowych zajęć
drobne informacje a zwłaszcza podstawowe powinny być w zakresie pielęgniarek, przecież też są specjalistkami - zawsze mogą podpytać lekarza prowadzącego
oddział pod "okiem" p. Pieniążka oraz cały zespół na pewno dobrze wpłynie na ...
Opinia dodana przez: Mirek

Ortopedzi w Piekarach śląskich