Ortopeda Piekary Śląskie

lekarz Krystian Werner

Staszica 40
41-940 Piekary Śląskie

Pan Doktor Krystian Werner jest specjalista najwyższej światowej klasy. Mogę śmiało powiedzieć , ze uratował mi nogę . Ostatnia operacja zespolenia złamanej kosci udowej ( staw rzekomy ) gwoździem rekonstrukcyjnym to prawdziwy majstersztyk. Niezwykle fachowa i bardzo konkretna analiza na każdej wizycie poparta duża doza empatii. Dzięki Panu Doktorowi moje długie leczenie wyszło na prosta , a ponieważ wiem , ze było to bardzo skomplikowane złamanie mogę powiedzieć z pełnym ...
Opinia dodana przez: Marcin M

lekarz Robert Szostak

julian

41-940 Piekary Śląskie

Lekarz nieuprzejmy, brak postawionej diagnozy, olewające podejście, brak czasu nawet na przeprowadzenie wywiadu i wyjaśnienie co się dzieje. Jego opinia była skrajnie rożna od opinii lekarza rodzinnego oraz fizjoterapeutów. Dopiero po drugiej konsultacji z innym lekarzem (który przynajmniej zbadał bolące miejsca) okazało się, ze to fizjoterapeuta i lekarz rodzinny mieli racje. Fatalne podejscie do pacjenta. Na koniec usłyszałem, ze mam sie pokazać po odbyciu zabiegów, na które termin za pół ...
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

41-904 Piekary Śląskie

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni.
Wioleta Wolak

dr n. med. Krzysztof Besler

ulica M.C.Sklodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

dr n. med. Karol Szyluk

Piekary Śląskie

Szczerze i gorąco polecam Pana Doktora , świetny specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogromną wiedzę. Jest niezwykle empatyczny ,ma doskonałe podejście do pacjenta , jest nastawiony na realną pomoc pacjentowi. Podczas wizyt wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza, udziela rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące pytania. Po wykonanej operacji Pan Doktor do momentu opuszczenia szpitala interesował się moim stanem zdrowia. Pan Doktor przywrócił mi normalne stu procentowe funkcjonowanie ręki.
Opinia dodana przez: Zbigniew Jasiński

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Bardzo mierny lekarz Megrez Tychy. Podczas przyjęcia na izbie przyjęć nie wykonał żadnego podstawowego badania palpacyjnego. Lekarz powinien obejrzeć i zbadać palpacyjnie kręgosłup, co mogłoby pozwolić rozpoznać np. skrzywienia lub inne nieprawidłowości w jego budowie. Badanie takie jest pierwszym badaniem kręgosłupa, które lekarz powinien wykonać w gabinecie, tym bardziej na izbie przyjęć. To nie jest mój pierwszy przypadek, przy którym Pan dokrot podszedł do tematu bardzo pobierznie.
Szkoda, że na ...
Opinia dodana przez: Anonim Tychy

dr n. med. Ryszard Faltus

41-904 Piekary Śląskie

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Pana Doktora Faltusa, to że ma stanowisko nie gwarantuje dobrej opieki lekarskiej. Myślę że rutyna zgubiła tego fachowca. Leczyłem się u niego 2 lata a ból w kolanie ciągle narastał.
Po zabiegu nigdy nie zaproponował żadnej rehabilitacji. Na moje stwierdzenie że ból jest coraz większy usłyszałem: "po takiej kontuzji tak musi być", wskazał mi kilka suplementów diety (dostępnych bez recepty)
- chyba wymienił wszystkie które ...

dr n. med. Andrzej Jasiński

41-904 Piekary Śląskie

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy
korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br.
Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu ...
Opinia dodana przez: Bronisław

dr n. med. Adam Pala

Piekary Śląskie

Co dużo tutaj mówić, fachowiec którego potrzebujemy a na którego nie zasługujemy. Trochę kapralskie podejście do pacjenta, ale liczy się efekt. Oprócz problemów z odcinkiem szyjnym przy okazji operacji skończyły się bóle głowy na które z 10 lekarzy nie miało sposobu. Takie pozytywne skutki uboczne operacji. Polecam tego Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Michał Białek

Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Z lekarzami ortopedami mam do czynienia od ponad 20 lat z racji corocznych badań a ostatnio z powodu schorzeń kręgosłupa, lecz z postawą i podejściem do pacjenta jakie prezentuje dr. Michał Benedykt Białek spotkałem się pierwszy raz. Poświęcony czas pacjentowi, diagnoza oraz prowadzenie w trakcie leczenia kręgozmyku zasługują na uznanie i rozgłos tym bardziej że oparte było o NFZ. Rzetelny nazywający rzeczy po imieniu czy się komuś to podoba czy ...
Opinia dodana przez: Damian

Ortopedzi w Piekarach śląskich