lekarz Robert Szostak

2,6
2,2
2,1
2,3

Dobrze, że nie zasugerowałam się zamieszczonymi tu negatywnymi opiniami. Obie dłonie jak nowe, zabiegi ZCN przeprowadzone bardzo skutecznie, dolegliwości bólowe po zabiegu minimalne, blizn trzeba dobrze poszukać. Pan Szostak wie co robi, i to widać. Kto zamiast po poradę przychodzi filozofować, ten rzeczywiście się rozczaruje. Mnie specyficzny i rzeczowy sposób bycia tego lekarza odpowiada. Polecam i będę polecać.

Nie podzielam negatywnych opinii o tym lekarzu. Byłam dzisiaj na kontroli w poradni ramach NFZ. Lekarz konkretny, uprzejmy (bez nadmiernych grzeczności ), komunikatywny. Udzielił mi również informacji ponad to, czego dotyczyła kontrola. Nie potrafię ocenić fachowości, niemniej nie miałam zastrzeżeń co do oceny moich kończyn.

Doktor Szostak po raz drugi wykonywał u mnie zabieg cieśni nadgarstka. Bardzo kompetentnie podszedł do mojego przypadku. Przy każdej wizycie doktor poświęcał dużo czasu na wytłumaczenie mi danego zabiegu, dzięki czemu wiedziałam jak będzie dokładnie wyglądać zabieg. Diagnozy i zaproponowane leczenie zawsze trafione. Pan Doktor jest cierpliwy, dokładny i przede wszystkim bardzo sympatyczny. To lekarz z powołania :)

Wizyta porażka. Lekarz niby mnie zbadał, a potem przez 5 minut patrzyłam jak klepie w klawiaturę, zero wywiadu, zero zainteresowania. Na wszystko "nie". Nie chciał dać skierowania na rezonans ( a co płaci za niego?...pracuję), musiałam upomnieć się o receptę na leki, nie wytłumaczył wyników z tomografii, tylko stwierdził, że ortopeda mi nie pomoże. Nie wiem co ten Pan tam robi, ale na pewno nie leczy ludzi. Nieprzyjemny, mało kontaktowy, niekompetentny. Odradzam, szkoda waszego skierowania.

Przed pierwszą wizytą u Pana doktora,czytałam na tej stronie opinie o nim. Chciałam zrezygnować z wizyty,ale mimo wszystko poszłam i nie żałuję . Pan doktor jest miły i nie jest taki zły jak go opisują :)

Nie polecam tego lekarza. Wszystkie negatywne opinie potwierdziły się w 100%. Lekarz jest arogancki i nieprzystępny. Nie udziela informacji na temat leczenia. Na każde pytanie odpowiada z ironią w głosie. Traktuje pacjenta z góry. Źle wypowiada się na temat diagnozy innych lekarzy z tej samej placówki. Jestem zdziwiony, że Sigma-Bi zatrudnia lekarza, który jest tak nieprzychylnie nastawiony do pacjentów. Mam wrażenie, że pracuje tam za karę.

Szkoda czasu,wszystko się potwierdza w tych negatywnych opiniach tego pada,dziwię się tylko że taka poradnia wciąż współpracuje z takim panem który psuje opinie tej przychodni,zero zainteresowania pacjentem,nie chce się temu panu nawet poprosić o wejście pacjenta do gabinetu nie wspomnę już o tym czy mogę usiąść-nie wiem czy byłem w poradni u lekarza bo nie odniosłem takiego wrażenia NIE POLECAM NIKOMU-PEWNIE ZIELARZ JAKIŚ BY MI PRĘDZEJ POMÓGŁ-SZKODA CZASU-DOWIEDZIAŁEM SIĘ TYLKO TEGO CO POWIEDZIAŁ MI LEKARZ RODZINNY-TEN PAN NIE POWINIEN TAM PRACOWAĆ

Ja również miałem okazję poznać tego pana(nie chce znizac się do jego poziomu by napisać co o nim sadzę )podczas wizyty zachowywał jak prostak dla którego pacjenci są smieciami ,zero podstawowych informacji o leczeniu nie pisze tego by opluwać tego lekarza lecz by przestrzec przed zszarpanymi nerwami zmieszaniem z błotem i zdeptaniem godności pacjenta a na koniec jeśli pacjent się buntuje to dostaje karteczkę by do niego już nie przychodzic PANIE DOKTORZE ODROBINĘ KULTURY TO NIE BOLI

Odbyłem dziś wizytę u pana Szostaka, niestety nie należała do najprzyjemniejszych. Pan doktor odnosił się z brakiem szacunku i zainteresowania. Miałem wrażenie, że oskarża mnie o pewne rzeczy związane z kartoteką i szuka sposobu zbycia mnie. Nie wytłumaczył w żaden sposób dalszego postępowania ani nie opisał diagnozy. Nie uzyskałem tego czego chciałem, nie dowiedziałem się niczego sensownego. Kompletna strata czasu, nie polecam.

W dniu dzisiejszym miałem wątpliwą przyjemność odbycia wizyty u w\w lekarza.Stwierdziłem iż zasada ,że aby być lekarzem to najpierw trzeba być człowiekiem, w przypadku Tego Pana nie ma uzasadnienia.Brak jakiegokolwiek kontaktu z pacjentem i zainteresowania jego problemem chorobowym /nie przejrzał nawet zdjęć rtg /..Brak informacji o wręczanych mi skierowaniach nie mówiąc już o jakimkolwiek objaśnieniu objawów choroby. Mam 71 lat ale jeszcze nigdy nie byłem potraktowany w ten sposób przez pracownika tzw.służby zdrowia.Nigdy więcej wizyt u tego Pana!