lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Lekarz nieuprzejmy, brak postawionej diagnozy, olewające podejście, brak czasu nawet na przeprowadzenie wywiadu i wyjaśnienie co się dzieje. Jego opinia była skrajnie rożna od opinii lekarza rodzinnego oraz fizjoterapeutów. Dopiero po drugiej konsultacji z innym lekarzem (który przynajmniej zbadał bolące miejsca) okazało się, ze to fizjoterapeuta i lekarz rodzinny mieli racje. Fatalne podejscie do pacjenta. Na koniec usłyszałem, ze mam sie pokazać po odbyciu zabiegów, na które termin za pół roku. Nie dziwi, ze terminy do tego pana na NFZ są bardzo szybkie…

Jestem świeżo po wizycie u tego "pseudo lekarza"nie uprzejmy,arogancki,a zadane przeze mnie pytanie chamskie odzywki, poprosilam o wypisanie skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne po złamanej kostce stwierdził,że eee to nic nie da!!!! Podczas badania fizykalnego wykręcał mi noge pomimo mojego komentarza,że sprawia mi to ból. Dlaczego ktoś taki nadal pracuje?? Nie polecam....

Dlaczego ktoś taki nadal pracuje??
Nie polecam....

Po dzisiejszej wizycie u tego lekarza mogę tylko potwierdzić negatywne opinie. Lekceważący stosunek do pacjenta same ogólniki rządnych konkretów bez diagnostyki i zapytania czy coś boli. Nie polecam, prywatnie broń boże. Omijać wielkim łukiem Dziwię się, że ten lekarz ma jeszcze zatrudnienie a NFZ płaci takiej osobie pieniądze!

Lekarz rzeczowy, nie wdajacy się w niepotrzebne dyskusje, konkretnie informuje o dalszym leczeniu, uprzejmy, jak dla mnie profesjonalista.

Lekarz nieuprzejmy, chamskie odzywki i zero konkretów.Nie dowiedziałam się niczego,w niczym nie pomógł.Szkoda czasu.

Witam.Jestem świeżo po wizycie u tego pana. Z przykrością muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie na temat tego doktora.Odniosłem wrażenie ,że ten człowiek jest tam chyba za karę.

Potwierdzam negatywne opinie. Lekarz bardzo nieuprzejmy i niegrzeczny. Na zadane pytania odpowiedzi wymijające i nasycone niegrzecznymi uwagami. Daleko mi do kwestionowania czyichś kompetencji, jednak wnioski i zalecenia nie zostały potwierdzone u żadnego innego lekarza ortopedy, u którego byłam później - niestety nie budzi zaufania. Byłam na wizycie w Sigma Bi i był to mój ostatni raz.

Nie sugerowalbym sie opiniami wystawianymi pochopnie po odbyciu konsultacji. Jako specjalista Dr Szostak nie ma sobie rownych, trafilem do Ortopedy z naglym urazem- przecięcie 3 sciegien prostownikow przedramienia na wskutek wypadku, po szybkiej konsultacji i ogledzinach trafilem na stol operacyjny, po 2 miesiacach od zdarzenia reka jest w 100% sprawna, dzieki temu Panu, polecam Pana Doktora.

Nie sugerowalbym sie opiniami wystawianymi pochopnie po odbyciu konsultacji.

Dramat!!! Ktoś taki powinien otrzymać zakaz wykonywania zawodu. Niekompetentny! Nieuprzejmy! Nie robi nic prócz przewracania oczami. Nawet nie bada i nie sprawdza wcześniejszych wyników badań. Jak można ocenić zdrowie bez ruszenia się z fotela? Pseudo lekarz... ! Przepisał tabletki na które jestem uczulona pomimo tego, że było to wcześniej podkreślone!! Więc jedyne co to może zszargać nerwy i zaszkodzić !!! Omijać szerokim łukiem! Szkoda czasu i nerwów.

Lekarz arogancki, nieprzystępny , zdjęcia rentgenowskie które miałam ze sobą po prostu przetasował bez oglądania, mimo że zapytał o moje dolegliwości i tak zbył ironicznym uśmiechem to co mówiłam, poradził mi żebym była cierpliwa to samo mi do roku przejdzie. Niby mam iść na wizytę kontrolną za 3 miesiące, ale uważam że szkoda mojego czasu i nerwów. Nie polecam tego pana.