lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Poszedłem do tego lekarza w celu konsultacji - czeka mnie trzeci zabieg tego samego kolana więc chciałem potwierdzić diagnozę dwóch innych ortopedów zanim dam się pokroić po raz kolejny. Z tak antypatycznym typem nie spotkałem się nigdy wcześniej ale lekarz ma leczyć a nie być miły. Jednak fachowość w mojej subiektywnej ocenie pozostawia wiele do życzenia. Diagnoza całkowicie odmienna od dwóch pozostałych bez jakichkolwiek badań jedynie po 5minutowej rozmowie wystawiona na zasadzie "bo ja tak mówię".

Poprawna diagnoza i prawidłowe leczenie ... polecam

Poprawna diagnoza i prawidłowe leczenie ... polecam

Pozytywne wrażenie ze względu na kompetencje. Po zbadaniu zlecił zabieg operacyjny - artroskopia. Troche się bałem i miałem wątpliwości więc zlecił rezonans twierdząc, że jest prawie pewny rozpoznania, ale robi to żeby mnie przekonać. Rezonans potwierdził obawy doktora. Jestem już po operacji i szkoda tylko tego czasu zmarnowanego na oczekiwanie na rezonans. Polecam.

Nie polecam byłem u tego lekarza w dniu 11.01.2013r, powiedział że mam ćwiczyć wykonywać jakieś ruchy przy których mnie wszystko boli, kazal mi chodzić na kulach a nie mogę chodzić jednym slowem nie polecam tego lekarza.

Na wizytę do Tego lekarza wybieraliśmy sie z nastawieniem sceptycznym . Nie ukrywam , ze komentarze nie są pozytywne. Muszę przyznać , ze byłam miło rozczarowana :-) pan doktor poświęcił dużo czasu aby objaśnić stan stawu skokowego po artroskopi , zlecił wymianę szyny na nowa a nie musiał , wymiana była tylko ze względów estetycznych :-) jest człowiekiem ze specyficznym poczuciem humoru ale nie jest taki zły :-) polecam

DNO ZERO KULTURY ODSYLA DO LEKARZA RODZINNEGO ABY TEN DAL SKIEROWANIE NA RTG BO JEMU SIE NIE CHCE PISAC PIERWSZY I OSTATNI RAZ TAM BYLEM PRZYCHODNIO JULIAN WYMIEN TEGO LEKARZA

arogancki i nieprzystepny.nie pozwoli zapytac sie o leczenie.nie polecam wizyty u tego;lekarza;przeżyłem szok podczas wizyty.pierwszy raz spotkałem sie z tak nieuprzejmym ;człowiekiem;.podczas takiej wizyty można dostać zawału serca lub rozstroju nerwowego.kompletne dno.

Nie należę do osób narzekających na wszystko i wszystkich , lecz dzisiejsza wizyta u tego " specjalisty " podniosla mi ciśnienie do tego stopnia , że postanowilem pozostawić tutaj komentarz . Lekarz bardzo nieuprzejmy , wręcz arogancki . Na pytanie jak wygląda sytuacja mojego kolana , odpowiedzial " Nie jestem jasnowidzem jak zrobisz rezonans to się dowiesz. " . Na inne pytania nie chcial odpowiedzieć , tlumacząc , że z nim " dyskutuje i przegaduje ". Faktycznie jeśli obawa o mój stan zdrowia i chęć poznania diagnozy lekarza to " przegadywanie " to owszem , przegadywalem . Tak jeszcze zawiedziony chyba nigdy jeszcze nie bylem . Zmarnowany czas. Cala wizyta polegala na wypisaniu skierowania . Urzędnik od spraw papierkowych, nie lekarz .

dno, tylko ze wzgledu na wychowanie nie pisze skargi. sorry za błedy ale mam tylko jedna reke sprawna.

Doktor niechętnie odpowiada na pytania pacjenta, jest arogancki, wydaje diagnoze bez przeprowadzenia szczegółowych badań,nie polecam.