lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Trudno nazwać tego pana lekarzem,chamski ,nie liczy się z pacjentem nie interesują go zupelnie dolegliwości z jakimi chory do niego przychodzi.Zapytał wprost po co do niego przyszłam!Absolutnie nie polecam.Jestem zdziwiona że poradnia jeszcze z nim współpracuje.

Odbyłem dziś wizytę u pana Szostaka, niestety nie należała do najprzyjemniejszych. Pan doktor odnosił się z brakiem szacunku i zainteresowania. Miałem wrażenie, że oskarża mnie o pewne rzeczy związane z kartoteką i szuka sposobu zbycia mnie. Nie wytłumaczył w żaden sposób dalszego postępowania ani nie opisał diagnozy. Nie uzyskałem tego czego chciałem, nie dowiedziałem się niczego sensownego. Kompletna strata czasu, nie polecam.

Mam wrażenie, że ten pan pracuje z ludźmi za karę, a z powołaniem nie ma nic wspólnego, jest chamski, ordynarny, bardzo nieuprzejmy, traktuje pacjenta jak śmiecia...ludzie! Tylko nie do takiego człowieka, chyba, że macie bardzo zdrowe nerwy i ciśnienie w normie, bo na pewno wam skończy:-) Nigdy więcej! Zdrowia życzę..

Szkoda czasu,wszystko się potwierdza w tych negatywnych opiniach tego pada,dziwię się tylko że taka poradnia wciąż współpracuje z takim panem który psuje opinie tej przychodni,zero zainteresowania pacjentem,nie chce się temu panu nawet poprosić o wejście pacjenta do gabinetu nie wspomnę już o tym czy mogę usiąść-nie wiem czy byłem w poradni u lekarza bo nie odniosłem takiego wrażenia NIE POLECAM NIKOMU-PEWNIE ZIELARZ JAKIŚ BY MI PRĘDZEJ POMÓGŁ-SZKODA CZASU-DOWIEDZIAŁEM SIĘ TYLKO TEGO CO POWIEDZIAŁ MI LEKARZ RODZINNY-TEN PAN NIE POWINIEN TAM PRACOWAĆ

Wszystkie negatywne opinie potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jako że wysłali mnie do tej przychodni ze szpitala tylko dlatego tam poszłam.Wczoraj miała wizytę i zamiast sie skupić na tym co mu mówię to trzy razy mnie pytał po co przyszłam do niego

Czytałam tutaj opinie - i myślałam ,,a internet każdy może różne rzeczy pisać"- Dziś miałam wizytę i wszystkie negatywne opinie się potwierdziły! Bardzo opryskliwy i nieuprzejmy. Dziwie się że pomimo tylu negatywnych opinii ten Pan nadal pracuje wśród ludzi. Niestety straciłam tylko swój czas, Nie polecam i już się do niego na pewno nie udam!

W dniu dzisiejszym miałem wątpliwą przyjemność odbycia wizyty u w\w lekarza.Stwierdziłem iż zasada ,że aby być lekarzem to najpierw trzeba być człowiekiem, w przypadku Tego Pana nie ma uzasadnienia.Brak jakiegokolwiek kontaktu z pacjentem i zainteresowania jego problemem chorobowym /nie przejrzał nawet zdjęć rtg /..Brak informacji o wręczanych mi skierowaniach nie mówiąc już o jakimkolwiek objaśnieniu objawów choroby. Mam 71 lat ale jeszcze nigdy nie byłem potraktowany w ten sposób przez pracownika tzw.służby zdrowia.Nigdy więcej wizyt u tego Pana!

Przed pierwszą wizytą u Pana doktora,czytałam na tej stronie opinie o nim. Chciałam zrezygnować z wizyty,ale mimo wszystko poszłam i nie żałuję . Pan doktor jest miły i nie jest taki zły jak go opisują :)

Doktor Szostak po raz drugi wykonywał u mnie zabieg cieśni nadgarstka. Bardzo kompetentnie podszedł do mojego przypadku. Przy każdej wizycie doktor poświęcał dużo czasu na wytłumaczenie mi danego zabiegu, dzięki czemu wiedziałam jak będzie dokładnie wyglądać zabieg. Diagnozy i zaproponowane leczenie zawsze trafione. Pan Doktor jest cierpliwy, dokładny i przede wszystkim bardzo sympatyczny. To lekarz z powołania :)

NIE, NIE, NIE mówię takim lekarzom.Tragedia -spotkanie z owym Panem to jedna wielka pyskówka jakby miał przed sobą gówniarza.Może i kompetencje to Pan doktor posiada, ale z kulturą, uprzejmością, jest zdecydowanie na bakier. Absolutnie nie jest godny polecenia, a swój czas pracy spędza przy biurku za komputerem, odznaczając każdego przybyłego pacjenta na liście i poświęcając mu w porywach 10 minut. Zdecydowanie nie polecam !