lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Witam, dziś byłem z NFZ - druga wizyta i same konkrety. Rzeczowa, konkretna rozmowa, skierowanie na badania i do zobaczenia. Polecam.

Nie podzielam negatywnych opinii o tym lekarzu. Byłam dzisiaj na kontroli w poradni ramach NFZ. Lekarz konkretny, uprzejmy (bez nadmiernych grzeczności ), komunikatywny. Udzielił mi również informacji ponad to, czego dotyczyła kontrola. Nie potrafię ocenić fachowości, niemniej nie miałam zastrzeżeń co do oceny moich kończyn.

Wizyta porażka. Lekarz niby mnie zbadał, a potem przez 5 minut patrzyłam jak klepie w klawiaturę, zero wywiadu, zero zainteresowania. Na wszystko "nie". Nie chciał dać skierowania na rezonans ( a co płaci za niego?...pracuję), musiałam upomnieć się o receptę na leki, nie wytłumaczył wyników z tomografii, tylko stwierdził, że ortopeda mi nie pomoże. Nie wiem co ten Pan tam robi, ale na pewno nie leczy ludzi. Nieprzyjemny, mało kontaktowy, niekompetentny. Odradzam, szkoda waszego skierowania.

Tragedia, to jest gbur a nie lekarz Robert szostak Bytom. Skad on sie wziął? Jego zachowanie urąga wszystkiemu

Dobrze, że nie zasugerowałam się zamieszczonymi tu negatywnymi opiniami. Obie dłonie jak nowe, zabiegi ZCN przeprowadzone bardzo skutecznie, dolegliwości bólowe po zabiegu minimalne, blizn trzeba dobrze poszukać. Pan Szostak wie co robi, i to widać. Kto zamiast po poradę przychodzi filozofować, ten rzeczywiście się rozczaruje. Mnie specyficzny i rzeczowy sposób bycia tego lekarza odpowiada. Polecam i będę polecać.

Po dzisiejszej wizycie dołączam sie do złych opini na temat Pana dr, jeden wielki cham, cokolwiek się nie zapytalam odpowiadał jak do idiotki i twierdził ze to nie jego problem. Najpierw powiedział że moge wracac do pracy później dal L4 na miesiąc

Ja również miałem okazję poznać tego pana(nie chce znizac się do jego poziomu by napisać co o nim sadzę )podczas wizyty zachowywał jak prostak dla którego pacjenci są smieciami ,zero podstawowych informacji o leczeniu nie pisze tego by opluwać tego lekarza lecz by przestrzec przed zszarpanymi nerwami zmieszaniem z błotem i zdeptaniem godności pacjenta a na koniec jeśli pacjent się buntuje to dostaje karteczkę by do niego już nie przychodzic PANIE DOKTORZE ODROBINĘ KULTURY TO NIE BOLI

Po wizycie potwierdzam wszystkie zamieszczone powyżej negatywne opinie. Tłumaczenie choroby i leczenia 0, kompleksowe podejście 0, godny polecenia 0, uprzejmość 0.

Nie polecam tego lekarza. Wszystkie negatywne opinie potwierdziły się w 100%. Lekarz jest arogancki i nieprzystępny. Nie udziela informacji na temat leczenia. Na każde pytanie odpowiada z ironią w głosie. Traktuje pacjenta z góry. Źle wypowiada się na temat diagnozy innych lekarzy z tej samej placówki. Jestem zdziwiony, że Sigma-Bi zatrudnia lekarza, który jest tak nieprzychylnie nastawiony do pacjentów. Mam wrażenie, że pracuje tam za karę.

Witam Pan Doktor niedawno poskładał mi kolano narazie wszystko jest ok goi sie, czytając te opinie zastanawiałem sie nad zmianą lekarza, byłem 1 na wizycie co do jego uprzejmości to naprawde sprawia wrażenie chama ,ale doktor ma leczyć jakby nie było :) zobaczymy co będzie dalej , narazie z niego nie rezygnuje ponieważ wśród swoich kolegów uchodzi za fachowca. pozdrawiam