lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Czasami oschły, jednakże potrafi być czuły, szczególnie jeżeli chodzi o starsze osoby. Kompetentny, jednakże zawsze proponuje, w razie watpliwości konsultację innego lekarza. Zawsze polecam swoim znajomym i ich mamom.

Jak najbardziej polecam miałem 2 artroskopie kolana: 1. Zerwane więzadło- uratował mi kolano bo inny lekarz wsadził kolano w gips i zadowolony, gdyby nie doktor to nie wiem co by było. 2. Zerwała łąkotka szybka diagnoza i szybki zabieg chodzę bez probemu!!! Ci co piszą negatywne opinie to jacyś heretycy, ale my Polacy tak już mamy!!!

Jak najbardziej polecam miałem 2 artroskopie kolana:
2. Zerwała łąkotka szybka diagnoza i szybki zabieg chodzę bez probemu!!!
Ci co piszą negatywne opinie to jacyś heretycy, ale my Polacy tak już mamy!!!

Pan doktor operował mi obie ręce z powodu uszkodzeń nerwów i w trzy miesiące po pierwszej operacji wróciłam do pracy, a w Piekarach musiałabym czekać 8 miesięcy na samą wizytę w poradni.

nikt nie chcial sie podjac operacji mojego kolana ,polecono mi P doktora i dzieki niemu moje kolano jest zdrowe szczerze polecam i jeszcze raz dziekuje .

Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami bo to jest bardzo dobry lekarz. Miałem uszkodzony nerw w ręce i nie mogłem pracować. W szpitalu mi powiedzieli że operacje będę mieć za rok. Pan doktor mi bardzo pomógł i w tydzień załatwił mi operację na kase chorych w prywatnej Klinice i sam mnie operował. Po 6 tygodniach ręka była zdrowa ... raz jeszcze dziękuję Panie Doktorze za uratowanie ręki

Kolezanka polecila mi te strone bo mozna kogos anonimowo opluc ... nasza polska strona narodowa ... niestety nie skorzystam. Moje kolanko jest jak nowe. Pozdrawiam Pana Doktora.

Zdecydowanie polecam. Szybki, zdecydowany, konkretny. Po operacji czuję się rewelacyjnie.

Nieprawdopodobna porażka, chodziłem ze złamaną nogą przez miesiąc, nie zorientował się. Ba, nawet nie spojrzał na zdjęcie. Fakt, wizyta krótka, ale jakie męki. Jak się okazuje podobno to nie pierwszy Jego taki wybryk.

Faktycznie krótka wizyta w poradni, ale biorąc pod uwagę kolejkę pod drzwiami to zrozumiałe. szybka i trafna diagnoza nawet przed wynikami badań. niestety do kolejnej operacji potrzebowałam nowego skierowania, ale zbiegi przeprowadzone szybko i bezproblemowo ... koniec końców polecam

Pan doktor podchodzi do pacjenta z góry jeżeli czegoś nie ma na skierowaniu to nawet nie chce o tym słyszeć nie chciał mi wystawić skierowania na prześwietlenie nie polecam wizyt u Pana doktora przynajmniej z kasy chorych bo to stracony czas. Pozdrawiam chorą służbę zdrowia i Pana doktora.

Pozdrawiam chorą służbę zdrowia i Pana doktora.