lekarz Robert Szostak

2,5
2,2
2,1

Odpowiedzi na poszczególne pytania: 1) nie spełnił w ogóle, 2) nie mam pojęcia czy kompetentny, odniosłem wrażenie zupełnego olania problemu, 3) bardzo nieuprzejmy, 4) poświęcił niecałe 5min, z czego 3 na wypisanie recepty, 5) nic nie wytłumaczył, w ogóle się nie zainteresował, nawet nie raczył spojrzeć, nie mówiąc już o dotknięciu, 6) kompleksowo? to jakiś żart, 7) nie wzbudza zaufania, nie chcę go znać, 8) nie polecam

bardzo nieuprzejmy, arogancki, traktuje pacjenta jak zło konieczne!

bardzo nieuprzejmy, arogancki, traktuje pacjenta jak zło konieczne!

nieuprzejmy,brak kontaku z pacjętem. Nie

nieuprzejmy,brak kontaku z pacjętem. Nie

Ogólnie jest ok tylko problem w tym że niechętnie odpowiada na pytania dotyczące sposobu leczenia lub rehabilitacji.

Wszystkie opinie które przeczytałam do tej pory negatywne podpisuję się pod nimi nic dodać nic ująć.

Bezczelność i arogancja godna 5 średnich krajowych.

Bezczelność i arogancja godna 5 średnich krajowych.

Brak szczegółowego zbadania. Po szybkim sprawdzeniu od razu chciał mnie wysłać do szpitala na zabieg a okazało się że nie trzeba było, tym bardziej że wcześniej też wylądowałem w szpitalu i zabieg chirurgiczny nie wchodził w grę.

Absolutnie nie liczy się z rodziną pacjenta, a z pacjentem tym bardziej. Uzyskanie informacji na temat stanu zdrowia i metod leczenia jest niemożliwe i arogancja godna trzech średnich krajowych!

Na plus: + bardzo dużo przeprowadzonych zabiegów, operacji + wzbudza zaufanie + zna się na składaniu kolan( moja przypadłość) + miły Na minus: - nie tłumaczy metod leczenia

Na plus:
+ bardzo dużo przeprowadzonych zabiegów, operacji
+ wzbudza zaufanie
+ zna się na składaniu kolan( moja przypadłość)
+ miły
Na minus:
- nie tłumaczy metod leczenia