lekarz Daniel Zorychta

Bardzo miły uprzejmy a przedewszystkim kompetentny lekarz jesteśmy drugi raz po urazie kręgosłupa i życzę każdemu takiego podejścia do pacjenta oraz najniższych ! Polecamy i dziękujemy

Dobry lekarz.Leczy mojego syna 5 lat.Jest kompetentny,dokładnie bada ,zleca odpowiednie badania(RTG).Praktycznie nie muszę zadawać pytań,gdyż sam szczegółowo omawia i tłumaczy leczenie.Polecam i życzę wszystkim, żeby spotykali tylko takich lekarzy jak dr.Zorychta.

Stanowczo nie polecam nikomu tego lekarza. To jest doktor, który nie ma najmniejszego pojęcia o ortopedii. Współczuję każdemu, kto do niego trafił. kilka miesięcy temu przyszłam do niego w skutek Kontuzji i przez 3 miesiące zapewniał mnie, że gdy będę miała pełna ruchomośc kolana wrócę do sportu, że wszystko jest w porządku . Ciągle miałam problemy z bieganiem. Udałam się do innego lekarza, gdyż ten "specjalista" nie chciał mi dać nawet skierowania na rezonans. Na pierwszej wizycie okazało się ze mam zerwane wiazadla przednie (ACL) i pęknięta lekotke i konieczna jest artroskopia a potem może rekonstrukcja kolana. Straciłam przez niego 3miesiące, które były dla mnie bardzo cenne, bo zależy mi ma szybkim powrocie do sportu. Żałuję że wcześniej nie zrezygnowałam z jego usług. Stanowczo odradzam tego lekarza.