dr hab. Adam Perek

2,6
2,9
2,7
2,6

Niestety ten Pan doktor tylko i wyłącznie jest łasy na pieniądze. Najlepsze dla wszystkich Pań wg niego są tabletki antykoncepcyjne, które zaleca w przypadku starań o ciążę (bo jak je się odstawi to od razu jest efekt- według niego), po porodzie od razu tabletki antykoncepcyjne i w ogóle to najlepiej cały czas. Nie wspomina w ogóle o skutkach ubocznych. A wizyty są najlepsze prywatne bo na NFZ jest niezbyt pomocny

Byłam umówiona na wizytę prywatną, ponieważ doktor Goryca był na urlopie, a ja złapałam jakąś potężną infekcję z którą nie mogłam sobie poradzic sama. "Odbębnił" (w dosłownym tego słowa znaczeniu) mnie w godzinach gdzie przyjmuje na NFZ. Dlatego pewnie poziom świadczonych usług był tak żenująco niski. Po wykonaniu badania całekrocze bolało mnie przez kilka godzin. Oprócz tego przepisał antybiotyk i inne specyfiki za które łącznie zapłaciłam 100zł. To jeszcze nic na moje pytanie czy antybiotyk nie obniża skuteczności tabletek antykoncepcyjnych dwukrotnie odpowiedział: nie. Wróciłam do domu i zaczełam szukac informacji na ten temat. Okazało się, że Amoksiklaw wpływa na skutecznośc tabletek, znalazłam dokładny schemat działania leku i wnikliwie przeanalizowałam w jaki sposób obniża skutecznośc.
Nadmienię, że pani w aptece obok też wykazała się brakiem wiedzy na ten temat.
Strach się bac kompletna ciemnota i brak douczenia i za co tutaj płacic i kto w wypadku ciąży ponosi konsekwencje?????

Nigdy wiecej tego pana

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora Adama Perka. Chodzę do niego od lat i wiele mi pomógł i nadal pomaga. Jest nie tylko dobrym lekarzem, ale i psychologiem. ma dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo dobry w leczeniu niepłodności. Polecam. Moje zdanie jest takie, że na każdego lekarza są różne opinie, ale nie można się kimś sugerować. Trzeba się samemu przekonać. Pozdrawiam!

Nie polecam tego lekarza. Mnie zamiast wysłać do szpitala kazał leżeć w domu i czekać aż "chlupnie" a to było moje 2 poronienie... Zero reakcji, a dodam, że chodziłam do pana doktora przeważnie prywatnie..

Szanowne Panie, u dra Perka leczę się od przeszło dwóch lat. Umawiałam się zarówno na wizyty prywatne jak i na NFZ. Pan doktor jest zawsze uprzejmy i pomocny. Zawsze chętnie wyjaśni proces leczenie, cel przyjmowania leków oraz odpowie na każde pytanie. Od pewnego czasu staram się zajść w ciążę, przechodzę terapię hormonalną i mimo, że jeszcze nie udało mi się począć, całkowicie ufam leczeniu pana dra. USG, badania hormonalne, częste wizyty 'na zawołanie' - tak, tylko prywatnie, ale nie jest to wina lekarzy a systemu. Ja osobiście wykupiłam prywatne ubezpieczenie zdrowotne i nie mam najmniejszych problemów z wizytami, usg itd. Pan doktor jest naprawdę uprzejmym człowiekiem, czasem rozkojarzonym lub zabieganym, no ale ma sporo pacjentek. Wielu lekarzy ginekologów odwiedziłam w życiu więc mam porównanie. pozdrawiam serdecznie

o co chodzi!!! nie zgodze sie ze nie zawsze wykonuje usg ja na kazdej wizycie mam usg, rozmowa trwa bardzo dlugo i jest wyczerpujaca, super ciepły wesoły i profesjonalny lekarz!!!!

niedouczony cwaniak, mający się za kompetentnego fachowca. nie rozmawia z pacjentką, nie interesuje go zdrowie a kasa

Porazka co to za lekarz!!!!!tylko leki przepisuje i tyle. Na polu prywatnym za to owszem zrobi wszystko i nawet usg jest wtedy niezbedne bo na fundusz to sie niedoczekałam .

Pan Perek leczył mnie prawie 8 m-cy na coś czego niema!poniewaz chodziłam na fundusz nie zrobił ani raz usg choc co wizyte prosiłam.Zakazdym razem słyszłam nastepnym razem ,poczym znów recepta na drogie leki.Wybrałam sie prywatnie do lekarza i okazało się że Nic nie ma i lekarz zdiwiony że przy takiej diagnozie pana PERKA OD RAZU NIE ZROBIŁ USG BO STWIERDZIŁ ŻE przy tym co mi zdiagnozował to podstawa a nie tylko leki .Zreszta co miał leczyc jak nic mi nie dolega!Perek naciaga ludzi na wizyty zeby kase z funduszu dostac albo zeby prywatnie zrobic usg .Zreszta pare rozmow na uicy i ludzie opowiadaj rózne przypadki skutków leczenia tego pożal się boże doktorka.

Nie polecam tego Lekarza zwłaszcza kobietom starającym się o potomstwo, z przeszkodami, strata czasu. Zero badań, mnie przez cały czas, przez który pozostawałam pod jego opieką lekarską utwierdzał w przekonaniu, że wszystko jest w porządku, a nie było. Zmieniłam lekarza, po roku intensywnego leczenia udało się zajść w ciążę.