dr hab. Adam Perek

2,6
2,9
2,7
2,6

Nie polecam! radzę iść do każdego innengo ginekologa w Sączu a na pewno zostanie się przyjętym bardziej profesjonalnie!

Bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim pacjentkom.Szczególnie kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, nie skupia się tylko na samej ginekologii ale również na innych przyczynach złego samopoczucia pacjentki.Odpowie na wszystkie pytania i jest bardzo uprzejmy.

Ja leczę się u lekarza Adama Perek i na razie jestem z niego zadowolona. To mój pierwszy lekarz ginekolog i może też nie mam do czego porównywać. Martwi mnie tylko fakt, iż tak mało opinii jest na jego temat. Jeśli mógłby ktoś coś więcej napisać o tym lekarzu byłabym wdzięczna.

PAN PEREK,TO TOTALNE NIEPOROZUMIENIE I SKONDENSOWANA BESZCZELNOŚĆ.NIKOMU NIE POLECAM. ZWYKŁY CWANIAK,NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄCY,A UDAJĄCY NIE WIADOMO KOGO,PORAŻKA WŚRÓD GINEKOLOGÓW!!!!!!!!!!!!!! MIAŁAM MIĘŚNIAKA A PEREK STWIERDZIŁ ZAPALENIE,PRZYGŁUP ZWYKŁY I TYLE!!!!!!!! A FILOZOFUJE JAK WALNIĘTY,W OGÓLE PORAŻKA DOKTOREK!!!!!!!!