To chyba jakiś "cud" bo stosunkowo młody z niesamowitym doświadczeniem. Od 15 lat (mam 53) borykam się z kręgozmykiem odcinka LS, a tym samym ciągła bolesność nerwu kulszowego. Od września po 5 zabiegach żyję normalnie. Polecam!!!!!!

Polecam P Adama i dziekuje za skuteczna pomoc „od reki” :). Bardzo dobry specjalista, cierpliwy i zawsze pomocny. Mialem dolegliwosci zwiazane z dolna czescia kregoslupa. Szybko i sprawie zdiagnozował problem, co jest b wazne, a pozniej bylo juz tylko lepiej . Dlatego zdecydowalem, ze napisze pozytyw dla P Adam wlasnie tutaj. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu dlatego raz jeszcze z pelnym przekonaniem polecam usługi P Adama :)

Polecam P Adama i dziekuje za skuteczna pomoc „od reki” :).

Genialny fizykoterapeuta! Po dwóch miesiącach leżenia w łóżku z powodu dyskopatii i odwiedzenia kilku znanych neurochirurgów, a także kilkutygodniowej rehabilitacji, nikt nie był w stanie mi pomóc. wystarczyła jedna wizyta u Pana Adama, abym od razu stanął na nogi i całkowicie nie odczuwał bólu. POLECAM!

Borykałam się z bólem kręgosłupa i bardzo zależało mi na czasie żeby jak najszybciej doprowadzić się do stanu funkcjonowania. Pan Adam powiedział że jest to możliwe ale będzie bolało..i faktycznie bolało jak diabli ale w 2 tygodnie postawił mnie do pionu!!Oczywiście dał mi wszystkie zalecenia co robić żeby moja wada sie nie pogłębiała. Uważam że mimo swojego młodego wieku posiada duża wiedzę, jest bardzo uprzejmy i wszystko potrafi w prosty sposób wyjaśnić. Jak najbardziej polecam :-)

Wspaniały specjalista, rehabilitacji. Bardzo rozważny, myślący. Śmiało można mu zaufać. Postawił mnie "na nogi".

Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta

Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta

Zdecydowanie polecam!!! W mojej ocenie najwyższa nota za ogromną wiedzę, kompetencje, pozyskane już na tym etapie duże doświadczenie. Lekarz na oddziale ratunkowym włożył mi nogę w szynę gipsową. Miałam skręconą kostkę. Po czterech dniach dotarłam do Pana Adama, który zdjął mi szynę i zajął się należycie urazem. Nie mogłam uwierzyć, że po paru dniach z mocnego obrzęku oraz sinej kostki nie ma śladu. Mogę już chodzić bez kuli, bez gipsu i stabilnie. Dziękuję!

Zdecydowanie polecam!!!

Do Revitalu trafiłam w końcu kwietnia z przewlekłym bólem barku.Zajął się mną pan Adam,który podszedł do mojego problemu bardzo profesjonalnie.Po pierwszym dniu ćwiczeń wiedziałam, ze trafiłam w dobre ręce.Po trzech tygodniach pracy pana Adama nade mną mam pewność, że lepiej trafić nie mogłam.Czuję się świetnie, ból minął, a zakres ruchu jest prawie pełen.Reszta zależy już tylko ode mnie.

Trafiłam do pana Adama z bólem kręgosłupa. Od roku próbowałam sobie z nim radzić, niestety bezskutecznie. Już po pierwszym spotkaniu odczułam dużą poprawę. Po każdej wizycie dzięki terapii i ćwiczeniom ból był coraz mniejszy i stopniowo ustępował. Profesjonalne podejście, dobry, skuteczny i cierpliwy specjalista, który wie co robić i jak zmotywować swojego pacjenta.

Zdecydowanie polecam! wiedza na wysokim poziomie i potrafi dobrać odpowiednie leczenie. Bolało mnie kolano i byłam u wielu specjalistów , po czym Pan Adam znalazł źródło problemu w biodrze i po odpowiednich masażach ból kolana minął. POLECAM!