Rehabilitant Bydgoszcz

- 37 lekarzy
Bydgoszcz Rehabilitant mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Masażysta, Fizjoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
Bydgoszcz Rehabilitant mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek

mgr Adam Piesik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

liczba opinii: 22

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Małgorzata Łukowicz

Rehabilitant

liczba opinii: 9

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6

85-015 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Jest dobrym człowiekiem, widać,ze ma czas dla wszystkich, nie spieszy się, pomoże każdemu, jest sympatyczna i co najważniejsze zna się na swoim fachu...dzięki jej poradzie i zaleceniom dzisiaj jestem człowiekiem wracającym do pełni sił.
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Marta Bilska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

liczba opinii: 7

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,4/5
Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.
Opinia dodana przez: Anonim

Monika Sirant

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

liczba opinii: 6

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Iwona Szymkuć

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

liczba opinii: 4

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Agnieszka Połomska

Rehabilitant

liczba opinii: 4

MEDIC Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Wojciecha Rzeźniackiego 4
85-796 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,0/5
Mijają ok. 3 lata gdzie Pani dr Połomska nie dopuściła mnie po raz pierwszy do zabiegu kriokomory bo rzekomo miałam za wysokie ciśnienie krwi.Osoby z wysokim ćwiczeniem trzeba po zabiegu ponownie zmierzyć a tego nikt nie robi lub się nie chce są to wskazania przez dr Markiewicza ..
Od ubiegłego roku czytam jak wycofują apteki trujące nas od lat leki.Gdy przeczytałam ,że raz wycofuje się kilka leków drugi raz 40 ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

wojskowy

Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

liczba opinii: 3

Gabinet
ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,8/5
Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Rehabilitanci w BydgoszczyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat