Lekarze Rehabilitant Bydgoszcz

Masażysta, Fizjoterapeuta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                       mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek

mgr Adam Piesik

Bydgoszcz

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena

Monika Sirant

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne
Bydgoszcz

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...

lekarz Iwona Szymkuć

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1
Bydgoszcz

Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.

mgr Katarzyna Zacny

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

Pani Katarzyna jest osobą o bardzo dużej wiedzy na temat zastosowania odpowiednich ćwiczeń w zależności od danego schorzenia.Jest rehabilitantką cierpliwą,ciepła,pogodną. Jednym słowem mówiąc rehabilitantką z powołania. W tych czasach naprawdę rzadko można spotkać osoby takie jak pani Kasia. Dziękuję za to że panią spotkałam.

lekarz Włodzimierz Kasierski

Rehabilitant

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą . Wizualnie dostrzega urazy bez zbędnej analizy. Jako nieliczny lekarz neguje błędy kolegów po fachu .Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

mgr Beata Gierlotka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Szabela

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

mgr Andrzej Pastor

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Małgorzata Łukowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Jest dobrym człowiekiem, widać,ze ma czas dla wszystkich, nie spieszy się, pomoże każdemu, jest sympatyczna i co najważniejsze zna się na swoim fachu...dzięki jej poradzie i zaleceniom dzisiaj jestem człowiekiem wracającym do pełni sił.

mgr Marta Bilska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.

lekarz Agnieszka Połomska

MEDIC Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Wojciecha Rzeźniackiego 4
85-796 Bydgoszcz

Mijają ok. 3 lata gdzie Pani dr Połomska nie dopuściła mnie po raz pierwszy do zabiegu kriokomory bo rzekomo miałam za wysokie ciśnienie krwi.Osoby z wysokim ćwiczeniem trzeba po zabiegu ponownie zmierzyć a tego nikt nie robi lub się nie chce są to wskazania przez dr Markiewicza .. Od ubiegłego roku czytam jak wycofują apteki trujące nas od lat leki.Gdy przeczytałam ,że raz wycofuje się kilka leków drugi raz 40 ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Sabina Lach-Inszczak

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Pani doktor chyba nigdy nie pracowała z pacjentami,nie zawsze tytuł idzie w parze z umiejętnościami.nie chciałbym być dalej pod opieką tej Pani dr,lepiej omijać takich lekarzy

lekarz Anna Wróbel

Siewna 30A
85-355 Bydgoszcz

Ogólnie pani doktor bardzo sympatyczna, ale nie wyjaśniła nawet o co chodzi w skierowaniu ani w chorobie. Wizyta trwała może 3 minuty. Sprawdziła ruchomość stawów j dostaliśmy skierowanie na zabiegi, to cała wizyta. Jeśli szukacie lekarza, który wyjaśni szczegółowo chorobę i pomoże to wybierzcie innego lekarza.
Opinia dodana przez: XZ

lekarz Beata Rytlewska

Rehabilitant, Neurolog

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Ta pani Dr nie jest obiektywna. Uzdrawia chorych po operacjach kręgosłupa. Jej opinie to jakaś jedna wielka ściema...I taki lekarz pracuje jako orzecznik sądu? To śmieszne
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Litwiniuk

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Nie polecam Pani doktor, mimo pojawienia się o czasie na wizytę nie przyjęła dziecka, bo już ubrała się do domu. Wypisała kartkę żeby znowu się rejestrować. Niech żyje NFZ i nasze zmarnowane składki.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wanda Staszkiewicz

Rehabilitant, Neurolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Po wizycie u tej pani doktor osoba starsza może nabawić się zawału serca, jest bardzo nie uprzejma, nie miła wręcz wulgarna. Taka osoba nie powinna mieć doczynienia z ludźmi.