lekarz Adam Płóciennik

Anestezjolog

3,5

Lekarz z powołania.Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Cierpliwy.Nie zbywa,tylko stara się pomóc.

Już pierwsza rozmowa telefoniczna z Panem dr Płóciennikiem przekonała mnie do tego, że warto oddać się pod Jego opiekę. Bardziej kumpel niż nadęty lekarz ! Polecam. Michał

Dr Adam spowodował swoim podejściem do leczenia, że znowu jestem pełen życia. Jest świetnym specjalistą, który swoim profesjonalizmem i empatją pozwolił mi i mojej rodzinie odzyskać uśmiechy na naszych twarzch. Tak, było warto przejść trudną terapię. Mogę polecić dr Adama Płóciennika każdemu kto ma problemy z uzależnienieniem.

pracuje też w hospicjum i nie robi dla pacjentów nic poza wypisywaniem recept - oczywiście wypisuje tylko te leki, które mu się podyktuje, nie żeby coś od siebie dodał, bo wtedy musiał by się zainteresować pacjentem.