lekarz Adam Synowski

Laryngolog

Dr. Synowski zakwalifikował córkę do natychmiastowej operacji usunięcia trzeciego migdała, podcięcia migdałów podniebiennych i drenażu uszu. Stwierdził, że córka ledwo oddycha i prawie nie słyszy. Po czym poinformował mnie, że z powodu Covid takie operację są wstrzymane we wszystkich szpitalach i mamy czekać na koniec pandemii... Córka jest już po operacji. Na szczęście nie uwierzyłam dr. Synowskiemu i skonsultowałam się z innym lekarzem. Inni operują :-)

Pełen profesjonalizm i znajomość tematu. Od momentu wejścia do gabinetu czułam się zaopiekowana. Wspaniale tłumaczy wszelkie procedury diagnostyczne, zastosowane podczas badania. Trafna diagnoza, skuteczny plan działania.

Najlepszy laryngolog wszystko wyłumaczy ,cierpliwie słucha dokładnie bada poświęca dużo czasu pacjentowi polecam w 100%

nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Fakt - byłem u p. Adama prywatnie, ale poświęcił mi sporo czasu (trudno określić, ale na pewno około pół godziny), spokojnie wyjaśnił naturę moich problemów zdrowotnych (wiecznie zatkany nos) informując mnie o wielu sprawach o których nie miałem pojęcia (np. możliwej astmie). Polecam.

Dokonywałem u niego leczenia przegrody nosowej. Bardzo sympatyczny pan, spokojne podejście do pacjenta, kulturalny, wytłumaczył na czym polega moja choroba i jasno opisał dalsze postępowanie. Po zabiegu raczej nic się nie zmieniło, moim zdaniem bardzo odbry specjalista, co prawda nie spędzał ze mną zbyt wiele czasu, ale w końcu nie tylko ja mam problem prawda? Osobiście polecam tego lekarza.

Dokonywałem u niego leczenia przegrody nosowej.

Osobiście polecam tego lekarza.

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!!!!!! Wskutek zlekceważenia choroby i braku zaintersowania się opisem mojego problemu,do dzisiaj mam pogorszony stan zdrowia i nie wiem,czy sie cofnie. Gdyby tylko lekarz zechciał PRZECZYTAC załączoną do leku ulotkę i gdyby zechciał wysluchać mnie ze zrozumieniem,a potem skojarzyć podane w ulotce problemy,nie zaleciłby mi stosowanie prrepisanego przez siebie leku i nie doszłoby do tak ciężkich powikłań i i problemu ze zdrowiem,jaki mam do dzisiaj. A fatalna decyzja lekarza miała miejsce w kwietniu 2011r. Lekarz ,można przyznać,nie jest arogancki i to tyle jego zalet,moim zdaniem!NIE POLECAM!!!!!

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!!!!!!
A fatalna decyzja lekarza miała miejsce w kwietniu 2011r.

Nieporozumienie,nabyłam choró kilka ,a nie wyleczyłam niczego! Poszłam do lekarza z małym problemem a w efekcie zastosowanego leczenia mam rozregulowany cały organizm. Lekarz nie uprzedził mnie,że przepisany lek może mieć działanie niepożądane,więcej,kiedy po ciężkim stanie zapalnym gardła i zatok (trzytygodniowe leczenie antybiotykami,jeszcze nie odzyskałam zdrowia)kojarzyłam ,że ten nagły atak choroby powstał wskutek działania zaleconego lekarstwa,lekarz przekonał mnie,że mam racji i polecił nadal stosowanie tego samego leku. W efekcie było pogotowie,szpital i OGROMNE PROBLEMY z moim zdrowiem.Nie polecam,nie mam zaufania! Usunięcie konsekwencji nieszczęsnego leku jeszcze leczę i chyba nieprędko przestanę. Przeszkadza ...

Nieporozumienie,nabyłam choró kilka ,a nie wyleczyłam niczego!
Przeszkadza mi fakt,że lekarz nie ponosi konsekwencji swojego błędu.-

Super lekarz. Postawił trafną diagnozę, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i specjalistycznym badaniu. Udzielił też instruktarzu wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych. Wszystko było w cenie jednej wizyty.