Filtruj terminy

lek. med. Adam Gresyk

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Świetny operator i uprzejmy człowiek. Operował moją córkę. Polecam. Szkoda, że tak długo czeka się na wizytę.

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Suble, Tychy

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..
Opinia dodana przez: mama Konradka

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Adam Synowski

Harcerska 132
43-100 Tychy

Dr. Synowski zakwalifikował córkę do natychmiastowej operacji usunięcia trzeciego migdała, podcięcia migdałów podniebiennych i drenażu uszu. Stwierdził, że córka ledwo oddycha i prawie nie słyszy. Po czym poinformował mnie, że z powodu Covid takie operację są wstrzymane we wszystkich szpitalach i mamy czekać na koniec pandemii...
Córka jest już po operacji. Na szczęście nie uwierzyłam dr. Synowskiemu i skonsultowałam się z innym lekarzem. Inni operują :-)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Barbara Kondrat

Laryngolog, Pediatra

Jaśkowicka 23
43-100 Żwaków, Tychy

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby.
Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

lekarz Lidia Karczmarczyk

Laryngolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Leczę się od kilku lat u panu doktor. Po dwumiesięcznym leczeniu ( co dwa-trzy dni wlewki lekarstwa , wykonywane przez panią doktor) wrócił mi słuch w uchu, który utraciłam po b. silnej grypie.Inni lekarze zlecili leki, kropelki i " może już pani nie wrócić słuch "zdiagnozowali. Do dzisiaj chodzę kontrolnie gdyż z racji wykonywanego zawodu mam problemy z krtanią, strunami głosowymi. Zawsze jestem szczegółowo przebadana, mam wyjaśniony sposób postępowania - ...
Opinia dodana przez: pogodna1

Marek Czerwiński

Tychy

Profesjonalnie podszedł do problemu naszej córki (rzadki przypadek występujący u dzieci). Zbadał ją, zrobił wywiad i wykonał szereg badań diagnostycznych. Wykluczył różne ewentualności. Wdrożył leczenie. Na efekty musimy poczekać, ale po konsultacji z innym lekarzem wiem że postąpił zgodnie ze sztuką lekarską. Jest rzeczowy, konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania rodzica. Jest kulturalny. Obserwowałam doktora również w szpitalu i mogę go tylko polecić. Świetnie zarządza swoim personelem w Chorzowie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Plewnia-Ślusarz

Centrum Medyczne ARKA-MED
Nałkowskiej 47

Bezczelna kobieta!!!
Byłem zapisany na wizytę w przychodni na którą czekałem miesiąc. Pojawiłem się na miejscu punktualnie i odbierałem w rejestracji druki. Pani doktor podeszła do rejestracji i powiedziała ze wychodzi, bo za chwile ma autobus. Pracownica rejestracji zwróciła jej uwagę, że ma jeszcze pacjenta, na co pani doktor odpowiedziała że trzeba było pacjenta na tą godzinę nie zapisywać i wyszła. Sprawdziłem później godziny przyjęć lekarki i okazało się że ...

lekarz Joanna Bołdys-Jabłeka

Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

lekarz Janina Luksa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz z ogromną dozą cierpliwości dla trudnych pacjentów Indywidualnie podchodzi do problemów chorobowych - Oddany swojej pracy.
POLECAM

Laryngolodzy w Tychach