Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Laryngolog Tychy

- 17 lekarzy
+1 więcej

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Średnia ocen: 5,0/5
Gorąco polecam, dzięki pomocy Pana dr uporałam się z wieloletnim problemem z zatokami. Miałam przeprowadzony zabieg plastyki przegrody nosa. Przed zabiegiem Pan dr szczegółowo wytłumaczył mi na czym zabieg polega oraz jak po nim postępować. Warto też wspomnieć, że Pan dr jest niezwykle miłym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Beata

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

43-100 Tychy

Średnia ocen: 5,0/5
Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Olimpia
+1 więcej

Gabinet
Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,9/5
Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !
Opinia dodana przez: Anonim

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 9

Gabinet
ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,9/5
Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Suble, Tychy

Średnia ocen: 4,9/5
Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..
Opinia dodana przez: mama Konradka

Gabinet
Długa 140a
43-100 Wygorzele, Tychy

Średnia ocen: 4,9/5
Pani Izabela to miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Jaśkowicka 23
43-100 Żwaków, Tychy

Średnia ocen: 4,4/5
Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby.
Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Harcerska 132
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,0/5
nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Fakt - byłem u p. Adama prywatnie, ale poświęcił mi sporo czasu (trudno określić, ale na pewno około pół godziny), spokojnie wyjaśnił naturę moich problemów zdrowotnych (wiecznie zatkany nos) informując mnie o wielu sprawach o których nie miałem pojęcia (np. możliwej astmie). Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,0/5
Bardzo dobry lekarz z ogromną dozą cierpliwości dla trudnych pacjentów Indywidualnie podchodzi do problemów chorobowych - Oddany swojej pracy.
POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Średnia ocen: 3,4/5
Leczę się od kilku lat u panu doktor. Po dwumiesięcznym leczeniu ( co dwa-trzy dni wlewki lekarstwa , wykonywane przez panią doktor) wrócił mi słuch w uchu, który utraciłam po b. silnej grypie.Inni lekarze zlecili leki, kropelki i " może już pani nie wrócić słuch "zdiagnozowali. Do dzisiaj chodzę kontrolnie gdyż z racji wykonywanego zawodu mam problemy z krtanią, strunami głosowymi. Zawsze jestem szczegółowo przebadana, mam wyjaśniony sposób postępowania - ...
Opinia dodana przez: pogodna1

Laryngolodzy w TychachCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat