lekarz Barbara Plewnia-Ślusarz

Laryngolog

2,5

Bezczelna kobieta!!! Byłem zapisany na wizytę w przychodni na którą czekałem miesiąc. Pojawiłem się na miejscu punktualnie i odbierałem w rejestracji druki. Pani doktor podeszła do rejestracji i powiedziała ze wychodzi, bo za chwile ma autobus. Pracownica rejestracji zwróciła jej uwagę, że ma jeszcze pacjenta, na co pani doktor odpowiedziała że trzeba było pacjenta na tą godzinę nie zapisywać i wyszła. Sprawdziłem później godziny przyjęć lekarki i okazało się że wizyta była zaplanowana prawidłowo. Pani doktor wyszła z przychodni w godzinach pracy, mimo że nie przyjęła wszystkich pacjentów!

Bezczelna kobieta!!!

Dziecko przez 2 dni miało ból ucha i gorączkę 38C wizyta u Pani Plewnia-Ślusarz w przychodni Arka-Med. Jak ktoś poprzednio pisał nasza wizyta również trwała 2-3min, zajrzała do ucha i mówiła, że nie widzi żadnych zmian, ale jest dużo woskowiny i nie widzi dokładnie !!!!! nie oczyściła ucha z zalegającej woskowiny tylko kazała umówić się na następna wizytę(w rejestracji okazało się dopiero za 1,5 m-ca wolny termin). WIECZOREM DZIECKO ZNOWU GORĄCZKA I WYCIEK Z UCHA ROPY !!! Odradzam tą lekarkę.

Polecam każdemu choremu!!Leczę się u P.dr od wielu lat i naprawdę rzadko choruję na drogi oddechowe (jestem nałogowym palaczem)

wizyta trwała 2 minuty,pani doktor nie raczyła oczyścić zalegającej woskowiny w uchu po czym stwierdziłaże nic nie widać.gdybym nie udała sie do innego lekarza tej specjalności nie dowiedziałabym sie ze dziecko ma zalegajacy płyn w uszach i kwalifikuje sie do drenażu uszu