lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.

Polecam takiego pediatrę. W spokoju, kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do problemu zdrowotnego. Poświęca czas i tłumaczy.Rozpatruje różne możliwości, nie stosuje szablonowego podejścia do diagnostyki choroby. Jest bardzo ciepła i miła. Wysoko ponad średnim standardem oferowanej opieki medycznej w ramach NFZ.

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..

bardzo żałuję, że z racji wieku, już nie mogę leczyć się u pani doktor :/ to najlepszy lekarz rodzinny, jakiego można mieć ! świadczy o tym chociażby ilość pacjentów pani doktor. profesjonalizm i kompetentność w każdym calu. polecam !

profesjonalizm i kompetentność w każdym calu.
polecam !

pani doktor cybulska jest naprawde swietnym oddanym lekarzem i innego lekarza sobie z synem nie wyobrazamy zeby dalej leczyl pozdrawiam

do tej pory nie spotkałam takiego lekarza jak pani dr. Cybulska .Po pierwszej wizycie zauważyłam że jest lekarzem z powołania ,dokładna w badaniu nie zlekceważyła szmerów na serduszku u naszego synka ,miła zawsze wytłumaczyła co mnie niepokoiło.Niestety nie możemy być pacjentami pani Doktor, szkoda że NFZ podpisuje kontrakty z przychodniami gdzie liczy się czas a nie kompetencja lekarza.

Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza jak P.dr Cybulska,zaufałam jej od pierwszej wizyty,bardzo miła (taka ludzka)poświęcająca wystarczająco dużo czasu pacjentowi a przede wszystkim dokładna w badaniu . Pani dr.wykryła i nie zbagatelizowała u naszego synka szmerów na serduszku od razu dostaliśmy skierowanie (namiary) na kardiologa, teraz czekamy na operację.Z zapalenia oskrzeli wyleczyła go inhalacjami obeszło się bez antybiotyku. Bardzo zasmuciła nas wiadomość że nasz synek nie może być już pacjentem P.dr Cybulskiej .Szkoda że NFZ podpisuje umowy z dyrektorami placówek którzy stawiają na czas a nie kompetentność lekarza, będziemy musieli zmienić przychodnie!!!!Dziękujemy Pani Doktor .

Najlepszy lekarz u jakiego mogłam leczyć moje dzieci.Już jak pracowała w przychodni nr.3- mówiłam że przeniosę się za p.doktor wszędzie ale teraz? Gdzie mamy się przenieść :( Mam nadzieję że p.Lidia zatrudni się w jakiejś przychodni i dzieciaki będą mogły się leczyć u naszej kochanej p.doktor.

brakuje słów dla opisania profesjonalizmu tego lekarza !!!!!!!!!, w Tychach nie ma lepszego!!!!!!!!!!!.Szkoda , że odeszła do Szpital, ale tam dzieciaki tez na Nią czekają. Mam nadzieje, że będzie jeszcze gdzieś w poradni , poczekam i się przeniosę . szkoda , że szefostwo stawia na na kasę a nie na profesjonalizm :(:( ( :(

W naszym kraju wszyscy lekarze powinni zachowywać się tak jak Pani dr Cybulska w stosunku do swoich małych pacjentów.Dzieci w czasie badania nie odczuwają stresu.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile należy a nie tyle ile zalecają jakieś idiotyczne przepisy (czyli jakieś 5 minut). Rozpoznaje chorobę po konsultacji z rodzicem,nie bagatelizuje absolutnie żadnych symptomów.Dzięki trafnej i szybkiej diagnozie Pani doktor Cybulskiej nasze dziecko ŻYJE.Dziękujemy jej za to i polecamy każdemu takiego opiekuna swojego dziecka.