lekarz Adam Uryniak

2,4
2,4
2,5
2,5

Mieszkam bardzo daleko od Rzeszowa. Doktor operował moją mamę. Uzyskałam szczegółowe informacje na temat choroby mamy. Bardzo uprzejmy lekarz.

Nietety absolutnie nie spełnia oczekiwań pacjenta.Muszę szukać lekarza poza Rzeszowem ale na szczęście takie ośrodki i lekarze z prawdziwego zdarzenia są.

Wspaniały specjalista. Gdy inni specjaliści spisują pacjenta na straty, On jeden wyciąga dłoń i skutecznie pomaga. Dokonał sześciu ciężkich operacji bliskiej mi osoby która była skazywana na śmierć w innych szpitalach. Jesteśmy Mu dozgonnie wdzięczni.

w tej klinice atmosfera jest niczym na targu wszyscy zajmuja sie wszystkim [rozbite auto czyjas ciaza jakis kochanek ]tylko nie cierpiacy pacjent na konsultacje z lekarzem trzeba czekac pół dnia .na papierosy wychodza wszyscy [pielegniarki , lekarze obsługa przychodni]a biedny pacjent czeka i cierpi . Głowna atrakcja jest pani Kasia M ktora urozmaica swoimi problemami pobyt cierpiacym w poczekalni .DAleko tej klinice do napisu ktorym sie tytułuje .atmosfera lekarzy po prostu chamska

kultura na poziomie chodnikowym. jest bardzo arogancki i wulgarny wobec pacjentów i personelu, kipi niecenzuralnym słownictwem.

Niesamowity człowiek,mimo iż inni specjaliści skazują na straty to doktor Uryniak robi wszystko żeby pomóc.To bardzo dobry specjalista.

Co można powiedzieć to tylko kasa się liczy!!! Nie dasz w ŁAPĘ to nic nie załatwisz i nie dowiesz się od tego "LEKARZA" To co robi to znęcanie się nad ludźmi nie wykonując zabiegów planowych w terminie, wykonuje prywatnie badanie na sprzęcie szpitalnym podczas dyżurów. Tu chyba prokurator jest potrzebny!!!? kompetencje może i ma ale nie dla człowieka, który ma 700 zł renty. I na jego oddziale chirurgii naczyniowej inni lekarze robią tak samo!!!

Kompetentny, fachowy, konkretny - jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta, moim problemem byly żylaki. Polecam

Ordynator???. Był nie mily i nie uprzejmy. Musieliśmy prosić innego lekarza o wyjasnienie przyczyny pogorszenia się stanu mamy po operacji. A to on na prywacie obiecywał ...

Krótko mówią Jest chamem bez kultury Patrzy tylko żeby dostał w ŁAPĘ bo tak to nie zajmie się pacjentem który wszystko robi dla pacjęta wygodę osobista że go przyjmie na oddział A na oddziale lekarze pielęgniarki chodzą pod dyktatura Pana U A co do warunków w oddziale to fatalne karaluchy chodzą po ścianach