Filtruj terminy

lekarz Adam Uryniak

Szpital Miejski im. Jana Pawła II
pl. Wolności 17
Rzeszów

Doktor Uryniak być może jest dobrym specjalistą, natomiast klinika jako całość to miejsce nastawione wyłącznie na pieniądze. Lekarze i pielęgniarki zostające na dyżurach w weekendy nie mają pojęcia o stanie zdrowia i obciążeniach pacjentów operowanych w tygodniu przez dr Uryniaka. Badania również nie są wykonywane w weekendy. Mój Ojciec zmarł w wyniku zaniedbania lekarzy ww kliniki, którzy doprowadzili do całkowitego zniszczenia nerki i zatrucia jej kontrastem i lekami. Przewiezienie na ...

lekarz Piotr Fussek

Rzeszów

Wspanialy lekarz.profesjonalista.Wyleczyl mojej siostrze Ani rane pozylakowa ,ktora nie mogla wyleczyc ponad 20 lat.Rana byla wielkosci dloni ,az zrobil zdjecie tej ranie i mowil ze jeszcze takiej duzej nie widzial.Przez kilka tygodni Pan doktor dawal leki i bandarzowal,Kazal sie stosowac do jego wskazowek i nie ruszac bandarzu.Stal sie cod-RANA zagoila sie ,PAN DOKTOR ma zlote rece iwszystkim o tym opowiadam i polecam polecam.DZIEKUIEMY panie doktorze .
Opinia dodana przez: Teresa

Marek Szpunar

Rzeszów

Polecam dr Marka Szpunara. Operował mi żylaki w jednej nodze. Operacja przebiegła pomyślnie, brak komplikacji. Z pewnością ma dużą wiedzę, bardzo miły lekarz, zainteresowany pacjentem, także po zabiegu.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Zbigniew Jończyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Lekarz który nie powinien leczyć ludzi arogancki i bezszczelny uważajacy sie za chirurga naczyniowego światowej klasy. Pacjentów ma za nic przekonałem sie w dniu 29-09-2021 w przychodni kliniki naczyniowej przy ulicy Ks. Jałowego 8

prof. dr hab. Wiesław Mendyka

Rzeszów

Jest idealnym specjalistą,bardzo miły,grzeczny,wszystko wytłumaczy o chorobie,zajmuje się
pacjentem tak przed jak i po operacji.Ja mu bardzo dziękuje,robił mi 2 operacje.
Opinia dodana przez: Grażyna
Rzeszów Chirurg naczyniowy lekarz Piotr Janik

lekarz Piotr Janik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Klinika Anti-Age
Architektów 1/45
35-082 Rzeszów

wizyta już od 150
Już miałam zrobiony zabieg - lekarz godny polecenia: fachowość , uprzejmość, ma czas dla pacjenta. Oby wszyscy lekarze podchodzili tak do wykonywanej pracy.

lekarz Irena Orlikiewicz-Kasprzyk

medicor
ul.szopena
Rzeszów

Myślę, że wizyta prywatne u tej Pani doktor to dobry pomysł

dr hab. n. med. Tadeusz Zubilewicz

Rzeszów

zupełnie nie polecam jako lekarza w Rzeszowie - bywa w tym mieście baaaaaaardzo rzadko; nie ma sensu wybierać takiego lekarza, lepiej wybrać chirurga z Rzeszowa

dr Krzysztof Godlewski

Chirurdzy naczyniowi w Rzeszowie