dr Adam Wilkos

Urolog

lekarz bardzo wyniosły i niegrzeczny. Piszę w imieniu dziadka który był oburzony postawą doktora.

Wiedza, poczucie humoru, otwartośc, zrozumienie to Jego największe atuty. Odpowie na wszystkie dręczące pytania pacjenta. Wnikliwie przeanalizuje wyniki badań oraz przebieg choroby.Godny polecenia specjalista!!!!!! :)

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Wykazał dużo cierpliwości i zrozumienia.Goraco polecam!!!!

Rzetelne podejście do pacjenta.Bogaty zasób przekazanych informacji na temat choroby.

Pełen profesjonalizm w każdym calu.Miłe podejście do pacjenta,rzeczowe wyjaśnienie problemu.

Może i dobry jako lekarz, ale beznadziejny człowiek...

Może i dobry jako lekarz, ale beznadziejny człowiek...

Mój synek moczył się w nocy. Kolejne wizyty u 3 urologów nic nie dały. Dr Wilkos przepisał mi leki, po które pojechałam do Niemiec. Od 4 miesięcy mam zdrowe dziecko!Przesypia całą noc!