Adam Witkowski

Pan doktor odbudowywal mi złamany ząb. Po badaniu, mialam robione zdjęcia rtg. Wszytstkie zęby zostały przy okazji sprawdzone. Zostało włożone dużo pracy, ale teraz ząb wygląda lepiej niz jego poprzednik. Polecam

Super lekarz świetna atmosfera. Gabinet godny polecenia , wyposażenie na skale światową. Ceny konkurencyjne nie zgadzam sie z opinią którzy piszą że drogo. Podzwonilam przejrzałam strony internetowe i ceny są podobne.

Tragedia.Dwa zęby 400 zł.W dodatku musiałem podjechać do drugiego dentysty żeby mi poprawił i wypolerował bo były tak tragicznie zrobione.W ogóle dziwie się że ma pacjentów ten stomatolog .Jeśli chcecie sobie poniszczyć zeby to zapraszam.

w trakcie wizyty brakowało mi omówienia sposobu leczenia,

w trakcie wizyty brakowało mi omówienia sposobu leczenia,

Osoby które dodaly negatywne komentarze albo bardzo boją się dentystów albo nie mają pojęcia jak jest w innych gabinetach. Dr Witkowski jest sympatyczny, kompetentny, potrafi patrzeć na problemy kompleksowo( wie od czego zacząć na czym skończyć). Od dziecka mam problem z zębami a dopiero teraz zajęto się mną profesjonalnie i wychodzę z zębami na prostą;))

Myślę ,że osoby piszące poniższe komentarze nie zdają sobie sprawy z cen panujących na rynku stomatologicznym,nie każdego stać na leczenie prywatne.Porównywałam cennik dr Witkowskiego z innymi gabinetami i ceny wcale nie są wygórowane,wręcz przeciwnie,szczególnie zwracając uwagę na wysoką jakość światowej klasy materiałów jakimi miałam mieć okazje robione zęby w tym gabinecie.Miła obsługa a przede wszystkim profesjonalizm!!! Serdecznie polecam tego stomatologa.

lekarz bardzo drogi, dużo pacjentów i duże opóźnienia na leczenie. Wizyta umówiona na daną godzinę zawsze jest spore opóźnienie

Duze przesunięcia czasowe wizyty,długi czas leczenia, drogo i wiele innych aspektów

Od tej wizyty przestałem się bać stomatologa. Gorąco polecam. Profesjonalizm z ludzkim obliczem. Komfort pacjenta jest w tej klinice najważniejszy.

Suuuuper! Bezboleśnie,duża kultura, wszystko wytłumaczone ,piękne bardzo nowoczesne gabinety, jestem pod wrażeniem.Gorąco polecam !