Lekarze Bydgoszcz

Urolog

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Andrzej Hanczewski

Radiolog

Sybiraków 9
85-796 Bydgoszcz

Profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie przeprowadzone i opisane badanie, porada, gdzie dalej szukać rozwiązania problemu. Obie z mamą jesteśmy zadowolone i szczerze polecamy tego specjalistę. Dziękujemy Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maciej Bierwagen

Neurochirurg

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Wspaniały służący pomocą lekarz - mało takich lekarzy ALE TAKIM JEST DR MACIEJ BIERWAGEN sam na swojej osobie doświadczyłem co napisałem na wstępie mojej opinii

lekarz Marcin Wierciński

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Lekarz konkretny w swoim zawodzie! Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paweł Szymański

Radioterapeuta

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Z całego serca polecam. Jeżeli trafisz do takiego lekarza wiedz że jesteś w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Jesionka

Pulmonolog, Internista

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

lek. dent. Emilia Szpinda

Stomatolog, Ortodonta

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Pani doktor zajmuje się moimi zębami już od wielu lat. Nigdy nie musiałam chodzić do innych dentystów - zawsze wszystko było wykonane dokładnie i profesjonalnie. Teraz od kilku lat zajmuje się moim zgryzem. Wszystkie wady (tyłozgryz i krzywe zęby) są już praktycznie cofnięte, poznałam też proste ćwiczenia pozwalające mi zachować ten stan. Polecam.
Opinia dodana przez: Róża

Paweł Bochniak

Neurolog

Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "GDAŃSKA" w Bydgoszczy
85-021 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Bochniak to bardzo dobry specjalista, godny polecenia lekarz. Oddział neurologii w grudziądzu, gdzie doktor pracuje jest miejscem gdzie spotyka się personel bardzo zaangażowany w leczenie pacjentów. Ja sama byłam, no i jestem, pacjentką doktora Bochniaka. Podczas mojego pobytu na oddziale zostałam bardzo dokładnie zdiagnozowana. I choć rozpoznanie optymistyczne nie jest, bo to początki sm, to nie byłam odsyłana i zbywana. Pan doktor bardzo dociekał skąd biorą się ...

lekarz Benedykt Dancewicz

Długa 76
85-034 Bydgoszcz

Wszechstronnie wyksztalcony,o wielu pasjach i zainteresowaniach.Kompetentny lekarz.Zdecydowanie godny polecenia.

lekarz Wiktor Dróżdż

Psychiatra

ulica Beskidzka 4/22
85-166 Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu. Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :) Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie . Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona. Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

lekarz Marcin Jakóbczyk

Psychiatra

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Profesjonalny w swojej specjalizacji. Kreatywnie działa jeśli chodzi o farmakoterapię. Spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pacjent czuję się komfortowo w czasie porady. Dobrze prowadzi pacjentów z przewlekłymi chorobami, patrząc po moim przypadku.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Beata Stępień-Jaszowska

Pulmonolog, Pediatra

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Sylwia Kołtan

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Pani doktor to najwspanialszy lekarz pod słońcem jest bardzo konkretna i rzeczowa po poł roku latania z dzieckiem od lekarza do lekarza to w końcu ona zlecila takie badania z ktorych wiadomo co jest Asi bede Pani doktor wdzieczna z calego serca do konca zycia :) bardzo dziekujemy i do zobaczenia za miesiac w poradni:)
Opinia dodana przez: Beat

lekarz Violetta Palacz-Duda

Neurolog

ulica Bogusławskiego 20
85-174 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Joanna Piotrowska

Iglasta 5
85-391 Bydgoszcz

W kwietniu 2016 roku w 34 tygodniu ciąży urodziłam dziecko z zespołem Downa. Dziecko przebywało w szpitalu Biziela w inkubatorze. Pani doktor zajmowała się podległymi jej noworodkami profesjonalnie i całym sercem. Nie uszedł jej uwadze mój stan emocjonalny po porodzie. Spędziliśmy wiele czasu na rozmowie. Mam do niej wielkie zaufanie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Wojcieszko

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Bardzo prosze o kontakt na powyzszy adres emailowy. Bylbym bardzo wdzieczny. Mysle, ze pani doktor pamieta jeszcze starego znajomego "z pracy":-))) Waldemar Saeger
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Michał Bryczkowski

Urolog

ulica Zajęcza 18/20
85-809 Bydgoszcz

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowy, pomocny i wyrozumiały lekarz. Ceniący i szanujący każdego pacjenta. Jednym słowem LEKARZ z POWOŁANIA
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Magdalena Nowakowska-Bruś

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Wspaniała lekarka, jestem pod ogromnym wrażeniem jak bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy w publicznym szpitalu. Ma nie tylko bardzo dużą wiedzę, ale też indywidualne podejście do "trudnej" pacjentki, uśmiech i życzliwość dla rodziny. Kontakt z Panią doktor, to prawdziwa przyjemność.
Opinia dodana przez: Ewa P.

lekarz Bartosz Romańczuk

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Świetny lekarz specjalista i po prostu dobry uprzejmy człowiek. Od roku jeździmy do pana dr do poradni gastroenterologicznej do Jurasza i pierwszy raz spotkałam się z tak ludzkim i kompetentnym lekarzem. Naprawdę godny polecenia pod każdym względem. mama Natalki.

lekarz Anna Krysztofiak

Altanowa 26/4
85-799 Bydgoszcz

Lekarz rodzinny godna polecenia, pełen profesjonalizm,zawsze trafiona diagnoza gorąco polecam! !!
Opinia dodana przez: Teresa