Lekarze Bydgoszcz

lek. dent. Marcin Perczak

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz

Dr Marcin Perczak wraz z Zona dr Aleksadra Perczak sa stomatologami z powołania.pomimo napiętego czasu pracy poświęcili swój prywatny czas na analizę sytuacji szczekowo-zgryzowej córki -powypadkowej,rozważaja rożne metody leczenia.konsultowali sie ze specjalistami z zagranicy, sprawa jest skomplikowana i wymaga czasu .pelen profesjonalizm i podejście do małego dziecka.Pani doktor jedyna Wielka ,ktora nie zostawiła mojego dziecka na pastwę losu po wyjściu ze szpitala z chirurgii szczękowej .bardzo dziekujemy i polecamy tym ...
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Sławomir Śpiołek

Chirurg dziecięcy

Kijowska 3/25
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, miłe podejście do pacjenta, profesjonalizm. Bardzo dobrze założył gips. Polecam.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Paweł Jarmocik

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Wspaniały,kompetentny i niebywale empatyczny lekarz.Polecam każdemu z całego serca.Trafilam.do Pana Doktora z perforacją jelita .Natychmiast zdiagnozował i przeprowadził operację.Wszystko cierpliwie tłumaczy.Żeby być dobrym lekarzem najpierw trzeba być dobrym człowiekiem.Ten Doktor to anioł.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Witold Doroszewski

Internista, Alergolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

lek. med. Andrzej Chyrek

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Poraz pierwszy spotkałam się z panem doktorem wczoraj i jestem zachwycona.Kompetentny, miły, spokojny.Gorąco polecam.Przywrócił mi wiarę w państwową służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Anna Ciszewska

ulica Kołłątaja 9/p.205
85-080 Bydgoszcz

super dentysta sympatyczna robi zeby dobrze i bezbolesnie polecam

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo
Pani Kaczmarek jest wspaniałym lekarzem i przemiłym człowiekiem. Wyciągnęła mi trójkę z podniebienia oraz ósemkę, a zęby ustawiła tak dobrze, że nie ma śladu po straconej szóstce. Ponadto zawsze była bardzo pomocna, cierpliwa i niesamowicie serdeczne, a do łatwych pacjentów na pewno nie należałem.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maurycy Missima

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Krzysztof Motyl

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Łochowska 69
85-395 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz polecam. Jego kompetencje, uprzejmość są na najwyższym poziomie. Bardzo duzo czasu poświęca na dokładne zbadanie pacjenta, dokładnie tłumaczy co dolega pacjentowi i tłumaczy w jaki sposób się leczyć.
Opinia dodana przez: Andrzej Szczęsny

Waldemar Frąckowiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Dorota Borowska - Gabinet Lekarza Rodzinnego
85-435 Bydgoszcz

Fachowa wiedza, b.dobry diagnostyk, staranna opieka nad pacjentem, życzliwość, komunikatywność, lekarz z powołania, polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Marek Balcerzak

Internista, Kardiolog

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, empatyczny, godny zaufania. Leczę się u niego już 15 lat i poleciłam wielu znajomym.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Andrzej Dejewski

Internista, Kardiolog

Przychodnia Sportowo - Lekarska w Bydgoszczy
ulica Rejtana 1
85-032 Bydgoszcz

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Justyna Szrajda

Psycholog dziecięcy

E.Plater 19-21/18
85-091 Bydgoszcz

Pani doktor Justyna Szrajda to osoba cudowna, kompetentna w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Dziękujemy Pani za fachowość, wielką życzliwość i uprzejmość do drugiego człowieka. Jako jedyna rozpoznała u mojego dziecka zaburzenie rozwojowe. Dziękujemy z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sabina Gutkowska

Lekarz rodzinny

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, jest bardzo kompetentna, dociekliwa, miła sympatyczna i trafnie stawiająca diagnozę. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

Grażyna Zarzycka-Lindner

Gabinet lekarski.
85-127 Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Spędziłyśmy sporo czasu na tłumaczeniu i omawianiu problemu zdrowotnego. Jestem w pełni zadowolona i polecam wizyty u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Maarta

lekarz Anna Majer

Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Cenię bardzo dużą wiedzę Pani doktor , cierpliwość i kompleksowe podejście do pacjenta. Polecam wiztę.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Zbigniew Małolepszy

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pan doktor Zbigniew Małolepszy jest lekarzem z powołania. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta, mam absolutne zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Poleciła mi Go moja przyjaciółka a ja poleciłam Pana Doktora już co najmniej 7-8 osobom. Nikt nie był zawiedziony, wręcz odwrotnie. Byłam też operowana przez Pana Doktora. Zostałam otoczona opieką, wyjaśniono mi wszystko co powinien wiedzieć przeciętny pacjent. Co tu dodać, Pan Doktor jest świetnym fachowcem. Myślę też, że ...
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Marzanna Fabrykiewicz-Rogalska

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Polecam szczerze Panią Doktor. Bardzo miła, konkretna i rzeczowa. Miałam operowaną zaćmę przez Panią Doktor w Szpitalu Wojskowym. Szybko, fachowo i bez najmniejszego bólu. Byłam też na wizycie w gabinecie prywatnym. Super !!!!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Anna Piórkowska

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Drodzy Państwo, mam siedemdziesiątych lat i od około pięćdziesiątego roku życia leczę się w Przychodni Tatrzańskiej w Bydgoszczy, u pani doktor Anny Piórkowskiej. Astma, kamica nerkowa, chroniczne zapach górnych dróg oddechowych to choroby, które są moim niechcianych towarzystwem przez te lata. Bywa, że ataki przychodzą nagle, niespodziewanie. Zawsze, podkreślam, zawsze udzielano mi bezzwłocznej i skutecznej pomocy lekarskiej. Pani doktor Anna Piórkowska w ostatnich pięciu latach wyleczyła mnie z chronicznego zapalenia ...
Opinia dodana przez: Andrzej Pilarski