dr Adam Zakościelny

Urolog

Lekarz kompetentny. Decyzyjny. Życzliwy i empatyczny. Zawodowiec. Robi swoje. Robi dobrze .Wie co robi i po co. Chcialbym takich ludzi spotykac w życiu w wielu dziedzinach. Budzi zaufanie i sympatie. Polecam. zw

Rozpoznanie rak złośliwy prostaty - gruczoł zaatakowany w 80%. Trafiłem do wojewódzkiego szpitala onkologicznego w Wieliszewie do dra Adama Zakościelnego. Operacja 22.04.2013 wykonana przez dra Adama Zakościelnego w asyście dra Gajdy. Dr Zakościelny konkretny, miły, świetny specjalista - szczerze polecam.

Witam wszystkich, z reguły nie wypowiadam się w takich rankingach ale szukając telefonów do przychodni i tego konkretnego lekarza trafiłam tutaj i ponieważ jedyna dotąd opinia na temat dok.AZ jest wybitnie krzywdząca postanowiłam ją sprostować. Lekarz jak każdy człowiek ma różne dni, nie zawsze tryska entuzjazmem i werwą bowiem tez może być zmęczony. W mojej ocenie Pan doktor jest po prostu spokojny i dokładny, bardzo cierpliwy, udziela wyczerpujących odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania, tłumaczy istotę choroby i sposoby leczenia - nie popędza. Człowiek wie, że ktoś go słucha i bierze pod uwagę jego wątpliwości i lęki. Bywam u niego z moim ojcem, który choruje bardzo poważnie i sądzę, że jego podejście i wiedza są bardzo rzetelne. Mogę go polecić innym. Natomiast sposób bycia i prowadzenia relacji w komunikacji między ludźmi bywa różne i każdy lubi co innego tylko, że w relacji z lekarzem upodobania i humory własne trzeba odłożyć na bok - my też bądźmy tolerancyjni a nie płacę to pan doktor powinien leżeć u moich stóp.

Znudzony, niespecjalnie zainteresowany pacjentem. Dał mi mocny lek, którzy inni lekarze ocenili jak strzelanie z armaty do wróbla. Miałem wrażenie, że nie do końca wie co leczy. Lek pomógł tylko nieznacznie i chwilowo, mimo dwumiesięcznej kuracji. Przy drugiej wizycie najpierw spóźnił się 45 minut, potem bez oglądania (ale inkasując zapłatę!) od razu przepisał mi te same leki jeszcze raz, zakładając, że jeśli będę używał ich jeszcze dłużej to na pewno pomogą. Nie pomogły. Po ich odstawieniu problem powrócił, więc leczenie oceniam jako nieskuteczne. Rozumiem, że lekarz może się mylić, ale ...

Rozumiem, że lekarz może się mylić, ale złą ocenę wystawiam za:
- brak zainteresowania pacjentem (nawet mu się nie chciało mnie obejrzeć przy drugiej wizycie)
- przepisywanie mocnego leku z założeniem, że a nuż zadziała, nie zwracając uwagi na skutki uboczne
- spóźnienia
- ogólne znudzenie wymalowane na twarzy
- niską jakość usługi jak na tak wysoką cenę