lekarz Adam Ziembiński

Bardzo dobry lekarz,a przy tym miły sympatyczny, taki ludzki Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą, ma podejście do pacjentki wszystko dokładnie tłumaczy prowadził mnie całą ciążę bez zarzutu, nie robił nadmiernej ilości badań żeby wyciągnąć kasę tylko tyle ile trzeba było mimo komplikacji odpowiednio dobrał mi system leczenia i doprowadził ciążę do szczęśliwego zakończenia mając jakiekolwiek wątpliwości dzieli się nimi z pacjentkom i woli "dmuchać na zimne" dzięki temu urodziłam zdrową córkę Doktor był przy porodzie i jestem z niego bardzo zadowolona opiekował się mną cały czas jednym słowem nie pozostawił mnie samej sobie a wręcz pomógł mi urodzić fachowa opieka i naprawdę godny polecenia człowiek.Dziękujemy mu bardzo jesteśmy wdzięczne, że mimo tylu komplikacji podczas ciąży wszystko dobrze się zakończyło , w bardzo dużej mierze dzięki niemu.

jest moim lekarzem od lat, polecam w 100%

jest moim lekarzem od lat, polecam w 100%

Jestem bardzo zadowolona,lekarz uprzejmy,kompetentny godny zaufania.Polecam

Jestem bardzo zadowolona,lekarz uprzejmy,kompetentny godny zaufania.Polecam

polecam z czystym sumieniem, to lekarz godny zaufania

polecam z czystym sumieniem, to lekarz godny zaufania

jest bardzo dobrym lekarzem polecam wszystkim!!

jest bardzo dobrym lekarzem polecam wszystkim!!

Rewelacyjny lekarz, przemiły człowiek, kompetencja 100%, cisną mi się na usta same superlatywy :)

chodzę od lat bardzo dobry lekarz godny zaufania

chodzę od lat bardzo dobry lekarz godny zaufania

bardzo dobry lekarz, jest oddany swojej pracy, poświeca dużo czasu pacjentką, doskonale potrafi wytłumaczyć każdą chorobą i konsekwencje, przebieg i czas leczenia. Bardzo wyrozumiały przy porodach. Polecam. Gosia