dr Adrian Mikołajczyk

Ortopeda

Mogę polecić. Po oględzinach i USG trafna diagnoza-zapalenie ścięgna w lewej górnej kończynie. Po przyjęciu leków wróciłem do normalnego funkcjonowania. Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..

Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..

Bardzo dobry ortopeda ja jeżdżę do niego bardzo długo i uważam że jest szczery i mądrym lekarzem...Polecam gorąco

Lekarz naprawdę godny polecenia, kompetentny, specjalista-profesjonalista, operował mi kolano - zerwany ACL - pełna rekonstrukcja z moich tkanek - jestem bardzo zadowolony - GORĄCO POLECAM !!!

Bardzo dobry ortopeda ! Lekarz bardzo konkretny, dokładny, sympatyczny. Jest to lekarz człowiek, nie zależy mu na pieniądzach tylko na zdrowiu pacjenta. Operował mi biodro,a po miesiącu wróciłam już do sportu. Zszył mnie profesjonalnie. Nie ważne czy przyjmuję prywatnie czy na Lotniczej na NFZ, zawsze takie samo podejście do pacjenta ! POLECAM WSZYSTKIM !

jest bardzo dobrym ortopedą,miły.Co do opinii to każdy ma swoją opinię na temat właśnie tego lekarza.ja polecam.

Bardzo miły lekarz! a jak przyjmuje na kase chorych i tyle pacjetow mu zarejestruja to co facet ma zrobic? musi wszystkich przyjac i dlatego wizyta trwa 2 min. to pielegniarki rejestruja pacjetow a nie lekarz!!! ja polecam!

Świetny lekarz, doskonały chirurg, tydzien po operacji przodostopia chodzę bez kul i buta ortopedycznego, miły człowiek , potrafi rozwiać obawy pacjenta-poleciłabym kazdemu z kłopotem ortopedycznym!

Byliśmy na wizycie z dzieckiem, wizyta trwała dwie minuty. Pan doktor powiedział, że nie widzi nic niepokojącego, skasował sto złotych i powiedział,że mamy przyjść za rok na kontrol. Po czym inny lekarz tej samej specjalizacji stwierdził ,że stopa dziecka nadaje się do leczenia rehabilitacyjnego, lekarz był zdziwiony, że pan doktor tego nie zauważył. Tak więc nie polecam nikomu wizyty z dzieckiem u pana doktora,może na starszych ludziach się zna ,bo na dzieciach nie ma zielonego pojęcia.

Byliśmy na wizycie z dzieckiem, wizyta trwała dwie minuty.

Bardzo dobry lekarz. Pacjenta traktuje poważnie.Po prostu kompetentny lekarz, zdecydowanie i z czystym sumieniem mogę polecić tego profesjonalistę !

Najgorszy lekarz u jakiego byłam ! W ciągu 2,5 h przyjął 50 pacjentów w miedzy czasie obejrzał ok 20 zdjęć i jeszcze zdjął szwy ! Moja wizyta ze skręconą nogą trwała niecałe 2 minuty na moją noge nawet nie spojrzał, żadnych środków przeciw bólowych żadnej recepty nic ! Zero zainteresowania pacjentem ! Idąc do ortopedy spodziewałam się czegoś więcej poza tandetnym stabilizatorem który mogę sobie kupić sama w medycznym sklepie ! Zamiast do niego iść mogłam się nie ruszać w domu bo w ogóle się mną nie zainteresował. Zdecydowanie odradzam ...

Najgorszy lekarz u jakiego byłam ! W ciągu 2,5 h przyjął 50 pacjentów w miedzy czasie obejrzał ok 20 zdjęć i jeszcze zdjął szwy ! Moja wizyta ze skręconą nogą trwała niecałe 2 minuty na moją noge nawet nie spojrzał, żadnych środków przeciw bólowych żadnej recepty nic ! Zero zainteresowania pacjentem ! Idąc do ortopedy spodziewałam się czegoś więcej poza tandetnym stabilizatorem który mogę sobie kupić sama w medycznym sklepie ! Zamiast do niego iść mogłam się nie ruszać w domu bo w ogóle się mną nie zainteresował. Zdecydowanie odradzam !!!