dr Adrian Mikołajczyk

Bardzo dobry lekarz. Pacjenta traktuje poważnie.Po prostu kompetentny lekarz, zdecydowanie i z czystym sumieniem mogę polecić tego profesjonalistę !

Najgorszy lekarz u jakiego byłam ! W ciągu 2,5 h przyjął 50 pacjentów w miedzy czasie obejrzał ok 20 zdjęć i jeszcze zdjął szwy ! Moja wizyta ze skręconą nogą trwała niecałe 2 minuty na moją noge nawet nie spojrzał, żadnych środków przeciw bólowych żadnej recepty nic ! Zero zainteresowania pacjentem ! Idąc do ortopedy spodziewałam się czegoś więcej poza tandetnym stabilizatorem który mogę sobie kupić sama w medycznym sklepie ! Zamiast do niego iść mogłam się nie ruszać w domu bo w ogóle się mną nie zainteresował. Zdecydowanie odradzam ...

Najgorszy lekarz u jakiego byłam ! W ciągu 2,5 h przyjął 50 pacjentów w miedzy czasie obejrzał ok 20 zdjęć i jeszcze zdjął szwy ! Moja wizyta ze skręconą nogą trwała niecałe 2 minuty na moją noge nawet nie spojrzał, żadnych środków przeciw bólowych żadnej recepty nic ! Zero zainteresowania pacjentem ! Idąc do ortopedy spodziewałam się czegoś więcej poza tandetnym stabilizatorem który mogę sobie kupić sama w medycznym sklepie ! Zamiast do niego iść mogłam się nie ruszać w domu bo w ogóle się mną nie zainteresował. Zdecydowanie odradzam !!!

Bardzo dobry ortopeda ! Lekarz bardzo konkretny, dokładny, sympatyczny. Jest to lekarz człowiek, nie zależy mu na pieniądzach tylko na zdrowiu pacjenta. Operował mi biodro,a po miesiącu wróciłam już do sportu. Zszył mnie profesjonalnie. Nie ważne czy przyjmuję prywatnie czy na Lotniczej na NFZ, zawsze takie samo podejście do pacjenta ! POLECAM WSZYSTKIM !