lekarz Adriana Kalicka-Owerska

Psychiatra

Wspaniała Pani Doktor! Znam i korzystam z pomocy od lat. Bardzo serdeczna, w pełni zaangażowana. Nie wiem kto wypisuje takie opinie, jak ta powyżej, ale nigdy nie widziałam pani doktor uniesionej czy zniecierpliwionej. Poza tym lekarka nie prowadzi psychoterapii od kilku lat! A szkoda. Została mi polecona przez moje 2 znajome, które p. doktor wyleczyła z nerwicy. Na szczęście mogę korzystać z jej pomocy jako psychiatry. Gorąco polecam osobom potrzebującym wsparcia i leczenia. Ja polecam przy każdej okazji moją kochaną p. doktor! Kolejna rzecz, portal nie zamieszcza prawdziwych, rzetelnych informacji. ...

Wspaniała Pani Doktor!
Znam i korzystam z pomocy od lat. Bardzo serdeczna, w pełni zaangażowana.
Na szczęście mogę korzystać z jej pomocy jako psychiatry.
Kolejna rzecz, portal nie zamieszcza prawdziwych, rzetelnych informacji. Pani doktor przyjmuje pod innymi adresami :) :) :)
Jestem pewna, że opinia nie jest o niej, może o lekarzu z tych innych ośrodków.

Lekarka niesamowicie nieprzyjemna, traktująca pacjenta z góry, z oskarżycielskim tonem, przerywającą wypowiedzi i strasząca. W czasie wizyty byłam w dołku emocjonalnym i zmagałam się z lękiem społecznym, ale zamiast jakiegokolwiek wsparcia usłyszałam słowa, że nie umiem funkcjonować w społeczeństwie i jeśli się nie ogarnę to wyląduję w DPSie. Do tego usłyszałam, tu cytat "Ty terapii u mnie nie wytrzymasz". Zdecydowałam się wizytę po przeczytaniu pozytywnych opinii na innym portalu, niestety prawda okazała się być inna i wizyta tylko pogorszyła mój stan. Przestrzegam wszystkich przed tą panią.