lekarz Agata Bachanek

Dermatolog

2,6
2,6
2,4

Nie polecam tej Pani Oczywiście ze zgadzam się z powyższymi opiniami Pani doktor sprawdzając mój stan skory stała ode mnie półtorej metra i patrzyła co mi jest, po czym przepisała leki które masakrycznie pogorszyły sytuacje z moja skórą ... Na koniec pani do mnie powiedziała „ leki mogą pomoc lub nie , w razie czego zapraszam za 2 tygodnie „ Naprawdę odradzam tego dermatologa, lepiej wydac pieniądze i pojechać do kogoś kto się zna na swojej pracy

Nie polecam tej Pani
Oczywiście ze zgadzam się z powyższymi opiniami

Niestety zgadzam się z negatywnymi komentarzami na temat tej Pani. Przepisała nietrafione leki, które dawały krótkotrwały efekt po czym objawy gwałtownie się nasiliły. Wypisane leki również nie należały do najtańszych. Jeśli chodzi o zachowanie pani doktor to również zgadzam się z opiniami innych pacjentów, a mianowicie była nie uprzejma, zarozumiała, nie pozwoliła dojść do głosu, wywiad przeprowadziła w pośpiechu. Czułam się poniżona i wyszłam z gabinetu ciesząc się, że to już koniec. Z całego serca nie polecam. Wybierzcie się do innego lekarza.

Niestety. Podjete leczenie i dobrane leki pogorszyly tylko stan skóry. Inny dermatolog, ktory zajal sie moim przypadkiem nie mogl sie nadziwic sposobom leczenia i podjetymi krokami pani doktor. Wyleczyl mnie w tydzien stosujac mniej inwazyjne leki, podczas gdy pani doktor tygodniami dokonywala prob coraz to nowych rozwiazan. Czuje sie jakbym trafila do laika, ktory w slepo wypisuje leki, jakie akurat na mysl przyjdą. Na pewno nie wroce juz do tej pani. Nie polecam. Wiedza i trafnosc diagnozy jest adekwatna do uprzejmosci, ktorej u Pani brak.

Nie polecam tej tej niby doktor ponieważ stwierdziła ze moje dziecko jest wykorzystywane sexualnie zamiast zbadać dziecko pytała mnie co mu dolega nawet nie zajrzałam mu do odbytu kazała mi to zrobić teraz mam policję na głowie kupę kłopotów kto wie że przez jej głupotę nie skaczy się czymś więcej mamy i taty chronce swoje dzieci przed nią bo się okaże ze któreś z nich sypia z tatą albo ze mama im wkłada wibratory żałuję tej wizyty i nie polecam jej uważajcie

Bardzo się dziwię złym opiniom. Przez 19 lat zaden lekarz nie potrafił powiedzieć co mi dolega dr Bachanek zdiagnozowała mnie po 5 min bardzo miła uprzejma i kompetentna osoba, leki także mam dobrane idealnie już po 2 dniach różnica była olbrzymia. Polecam wszystkim. Zawsze jest na czas i nie każe na siebie czekać. wizyty muszę mieć raz na 2 miesiące i nigdy nie musiałam czekać dłużej jak 5 min.

Niestety, nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Żałuję, że nie przeczytałam opini zanim się do pani doktor wybrałam. Potwierdziło się to co piszą pacjenci ; pani doktor jest zarozumiała, nie szanuje cudzego czasu, każąc pacjentowi czekać bez powodu i nia zna słowa przepraszam. Diagnozę, którą pani doktor wystawiła również nie jest trafna, może byłoby inaczej gdyby słuchała co do niej mówiłam, ale nawet nie starała się sprawiać takiego wrażenia. Czułam się trochę jak natrętna mucha a nie pacjent, który potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że pani doktor przeczyta opinie o ...

Diagnozę, którą pani doktor wystawiła również nie jest trafna, może byłoby inaczej gdyby słuchała co do niej mówiłam, ale nawet nie starała się sprawiać takiego wrażenia. Czułam się trochę jak natrętna mucha a nie pacjent, który potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że pani doktor przeczyta opinie o sobie i zmieni sposób w jaki traktuje pacjentów.

Polecam Pania Doktor. Profesjonalne podejscie do pacjenta, tlumaczenie choroby i zalecen, skuteczna terapia. Dziekuje za pomoc!

Pani doktor jest osobą bardzo zarozumiałą. Przepisane leki są nietrafione. Pani w rejestracji jest arogancka i nieuprzejma. Po kilku wizytach ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!

Pani doktor jest zbyt pewna siebie i nie miła dla pacjentów. Jako jedyna w regionie jest alergologiem i tak napprawdę nie przejmuje sie pacjentem. wciska tylko leki z którym ma jakieś"reklamówki", kalendarze itp. nie przepisze nawet leków antyhistaminowych tylko ciagle każe na kotrole przychodzić a postępów leczenia nie widać, oczywiście oprócz sterydów. Do tego pani w rejestracji z pokoju obok jest tak nie miła jakby to ona co najmniej płaciła za moje wizyty i wielką łaskę ze wszystkim robi z miną skazańca. Zdecydowanie nie polecam. lepiej jechać do koszalina czy słupska gdzie zostaniemy profesjonalnie obsłużeni a matki karmiące czy kobiety w ciąży są przyjmowane poza kolejką a nie, że czekam godzine z noworodkiem w poczekalni razem z chorymi ludźmi czekającymi do lekarza rodzinnego!!\

nie polecam!!!!!pani dr.jest w gruncie rzeczy mila osoba,ale leczyc nie potrafi!! szukam dobrego dermatologa,ale w drawsku poza pania Agata nikogo nie ma. a moze ktos zna dobrego lekarza. Jezeli tak to prosze o kontakt. balus.fedrix.pl@gmail.com