lekarz Agata Bachanek

2,9
2,6
3,2
2,4

Bardzo się dziwię złym opiniom. Przez 19 lat zaden lekarz nie potrafił powiedzieć co mi dolega dr Bachanek zdiagnozowała mnie po 5 min bardzo miła uprzejma i kompetentna osoba, leki także mam dobrane idealnie już po 2 dniach różnica była olbrzymia. Polecam wszystkim. Zawsze jest na czas i nie każe na siebie czekać. wizyty muszę mieć raz na 2 miesiące i nigdy nie musiałam czekać dłużej jak 5 min.

Nie polecam tej tej niby doktor ponieważ stwierdziła ze moje dziecko jest wykorzystywane sexualnie zamiast zbadać dziecko pytała mnie co mu dolega nawet nie zajrzałam mu do odbytu kazała mi to zrobić teraz mam policję na głowie kupę kłopotów kto wie że przez jej głupotę nie skaczy się czymś więcej mamy i taty chronce swoje dzieci przed nią bo się okaże ze któreś z nich sypia z tatą albo ze mama im wkłada wibratory żałuję tej wizyty i nie polecam jej uważajcie

Niestety, nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Żałuję, że nie przeczytałam opini zanim się do pani doktor wybrałam. Potwierdziło się to co piszą pacjenci ; pani doktor jest zarozumiała, nie szanuje cudzego czasu, każąc pacjentowi czekać bez powodu i nia zna słowa przepraszam. Diagnozę, którą pani doktor wystawiła również nie jest trafna, może byłoby inaczej gdyby słuchała co do niej mówiłam, ale nawet nie starała się sprawiać takiego wrażenia. Czułam się trochę jak natrętna mucha a nie pacjent, który potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że pani doktor przeczyta opinie o ...

Diagnozę, którą pani doktor wystawiła również nie jest trafna, może byłoby inaczej gdyby słuchała co do niej mówiłam, ale nawet nie starała się sprawiać takiego wrażenia. Czułam się trochę jak natrętna mucha a nie pacjent, który potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że pani doktor przeczyta opinie o sobie i zmieni sposób w jaki traktuje pacjentów.

Pani doktor jest zbyt pewna siebie i nie miła dla pacjentów. Jako jedyna w regionie jest alergologiem i tak napprawdę nie przejmuje sie pacjentem. wciska tylko leki z którym ma jakieś"reklamówki", kalendarze itp. nie przepisze nawet leków antyhistaminowych tylko ciagle każe na kotrole przychodzić a postępów leczenia nie widać, oczywiście oprócz sterydów. Do tego pani w rejestracji z pokoju obok jest tak nie miła jakby to ona co najmniej płaciła za moje wizyty i wielką łaskę ze wszystkim robi z miną skazańca. Zdecydowanie nie polecam. lepiej jechać do koszalina czy słupska gdzie zostaniemy profesjonalnie obsłużeni a matki karmiące czy kobiety w ciąży są przyjmowane poza kolejką a nie, że czekam godzine z noworodkiem w poczekalni razem z chorymi ludźmi czekającymi do lekarza rodzinnego!!\

Polecam Pania Doktor. Profesjonalne podejscie do pacjenta, tlumaczenie choroby i zalecen, skuteczna terapia. Dziekuje za pomoc!

Byłam pacjentką Pani doktor Bachanek przez okres około 2 lata. W ciągu tego czasu wydałam na leczenie dużą sumę pieniędzy. Z upływem czau żałuję, że nie zmieniłam dermatologa na innego. Leczenie nie przyniosło żadnego efektu mimo zapewnień, że po kolejnych opakowaniach maści i tabletek będzie coraz lepszy efekt. Wszelkie maści, tabletki czy kremy były w kosmicznych cenach gdzie jak wiadomo można było zastąpić je tańszymi odpowiednikami. Sama pani doktor wzbudza zaufanie i sympatię jednak nie przekłada się to na zainteresowanie i ilość poświęconego czasu. Dodam, że mój problem był złożony ...

Byłam pacjentką Pani doktor Bachanek przez okres około 2 lata.
W ciągu tego czasu wydałam na leczenie dużą sumę pieniędzy. Z upływem czau żałuję, że nie zmieniłam dermatologa na innego. Leczenie nie przyniosło żadnego efektu mimo zapewnień, że po kolejnych opakowaniach maści i tabletek będzie coraz lepszy efekt. Wszelkie maści, tabletki czy kremy były w kosmicznych cenach gdzie jak wiadomo można było zastąpić je tańszymi odpowiednikami. Sama pani doktor wzbudza zaufanie i sympatię jednak nie przekłada się to na zainteresowanie i ilość poświęconego czasu. Dodam, że mój problem był złożony a wizyty trwały po 5 minut.

Moją opinię na temat Pani Agaty Bachenek, jako człowieka i lekarza opieram na doświadczeniach z kilku moich wizyt , finansowanych ze środków publicznych. Rozpoznanie choroby, dobór leków, skuteczność leczenia - zapomniałem o dolegliwosciach. Osobowść lekrza: komunikatywna,taktowna,wyrozumiała i cierpliwa. Daleki jestem od wyrażania bałwochwalczych opinii ale niektóre wyrażone w tych ocenach, pzostają w wyraźnej sprzeczności z moją opinią. Stanisław

Mimo wielu komentarzy negatywnych na temat Pani Agaty uważam że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku! Prowadząc moje zabiegi wywiązywała się i podchodziła do sprawy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem zadowolona z wykonanych zabiegów i poleciłabym każdemy kto potrzebowałby porady dobrego dermatologa.

Udana wizyta, fachowa porada. Po zastosowanu sie do zalecen widac poprawe.

Udana wizyta, fachowa porada. Po zastosowanu sie do zalecen widac poprawe.

Osobiście uważam, że jako lekarz jest za słabo obeznana w tym co robi. Zamiast szukać i leczyć przyczynę wypisuje maści, które ciężko jest w aptekach dostać i trzeba czekać. I tak dwie maści na przemian co dwa miesiące. Rozprowadza próbki drogich kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry (Cetaphil) i nawet nie chce słyszeć o tańszych zamiennikach( np. z AA do skóry wrażliwej). Jest zarozumiała i nie pomocna. Kuracja osobiście nic mi nie pomogła. Leczenie trwało ponad dwa lata. Nie polecam- szkoda czasu.