lekarz Agata Bachanek

Dermatolog

2,6
2,6
2,4

Byłam pacjentką Pani doktor Bachanek przez okres około 2 lata. W ciągu tego czasu wydałam na leczenie dużą sumę pieniędzy. Z upływem czau żałuję, że nie zmieniłam dermatologa na innego. Leczenie nie przyniosło żadnego efektu mimo zapewnień, że po kolejnych opakowaniach maści i tabletek będzie coraz lepszy efekt. Wszelkie maści, tabletki czy kremy były w kosmicznych cenach gdzie jak wiadomo można było zastąpić je tańszymi odpowiednikami. Sama pani doktor wzbudza zaufanie i sympatię jednak nie przekłada się to na zainteresowanie i ilość poświęconego czasu. Dodam, że mój problem był złożony ...

Byłam pacjentką Pani doktor Bachanek przez okres około 2 lata.
W ciągu tego czasu wydałam na leczenie dużą sumę pieniędzy. Z upływem czau żałuję, że nie zmieniłam dermatologa na innego. Leczenie nie przyniosło żadnego efektu mimo zapewnień, że po kolejnych opakowaniach maści i tabletek będzie coraz lepszy efekt. Wszelkie maści, tabletki czy kremy były w kosmicznych cenach gdzie jak wiadomo można było zastąpić je tańszymi odpowiednikami. Sama pani doktor wzbudza zaufanie i sympatię jednak nie przekłada się to na zainteresowanie i ilość poświęconego czasu. Dodam, że mój problem był złożony a wizyty trwały po 5 minut.

Moją opinię na temat Pani Agaty Bachenek, jako człowieka i lekarza opieram na doświadczeniach z kilku moich wizyt , finansowanych ze środków publicznych. Rozpoznanie choroby, dobór leków, skuteczność leczenia - zapomniałem o dolegliwosciach. Osobowść lekrza: komunikatywna,taktowna,wyrozumiała i cierpliwa. Daleki jestem od wyrażania bałwochwalczych opinii ale niektóre wyrażone w tych ocenach, pzostają w wyraźnej sprzeczności z moją opinią. Stanisław

Nie polecam tej pani.Jest zarozumiała i brakuje jej podstawowych zasad kultury osobistej.Traktuje pacjenta jak zero dosłownie.Czułam się poniżona, w dodatku wypisuje choremu na twarz maść na narządy intymne. A ten spokój jej rozwala. W dodatku robi przerwy 5 min między pacjentami, byłam w W-wie u dobrych specjalistów i nikt się tak nie zachowuje.Brak słów!!!!!

Udana wizyta, fachowa porada. Po zastosowanu sie do zalecen widac poprawe.

Udana wizyta, fachowa porada. Po zastosowanu sie do zalecen widac poprawe.

Mimo wielu komentarzy negatywnych na temat Pani Agaty uważam że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku! Prowadząc moje zabiegi wywiązywała się i podchodziła do sprawy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem zadowolona z wykonanych zabiegów i poleciłabym każdemy kto potrzebowałby porady dobrego dermatologa.

eeeeedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

eeeeedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Pani Bachanek udaje spokojną. W Gruncie rzeczy inna jest prywatnie, jak w gabinecie. Nie umie udzielić fachowej porady. Bywa kapryśna i zarozumiała.

Zawiodłam się.przecież nie muszę wszystkiego wiedzieć.Od tłumaczenia jest lekarz.

zostałem zbadany na szybkiego, brak kompleksowego podejścia do tematu, zbagatelizowanie innych objawów.moja opinia; pośpiech i brak profesjonalizmu.

Osobiście uważam, że jako lekarz jest za słabo obeznana w tym co robi. Zamiast szukać i leczyć przyczynę wypisuje maści, które ciężko jest w aptekach dostać i trzeba czekać. I tak dwie maści na przemian co dwa miesiące. Rozprowadza próbki drogich kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry (Cetaphil) i nawet nie chce słyszeć o tańszych zamiennikach( np. z AA do skóry wrażliwej). Jest zarozumiała i nie pomocna. Kuracja osobiście nic mi nie pomogła. Leczenie trwało ponad dwa lata. Nie polecam- szkoda czasu.