lekarz Agata Filipowska-Grońska

Dermatolog

3,9

Bardzo fajna pani doktor. Mnie pomogła idealnie. Zdiagnozowała i wyleczyła zmiany skórne, z którymi inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Polecam serdecznie

W zadnym wypadku nie polecam!!! Ok. 2 lata temu chcialam u tej pani wyleczyc grzybice paznokci, bez badania mykologicznego zdiagnozowala co to za grzyb i przepisala leki za przeszlo 150 zl??? bez skutku... mialam jeszcze problem z wypryskami na czole i tu tez sie nie udało pani doktor, nie wspomne juz o spoznieniach bez slowa przepraszam ,ba nawet bez dzien dobry... tak , wiec nie polecam i sama tez juz nie skorzystam

Pani dr jest miła rozsądna osoba, której zależy na wyleczeniu pacjenta. Robi to właściwie i zgodnie z najnowsza wiedza medyczna. Faktycznie godna poleceńia i warta każdej złotówki.

lekarz godny polecenia !!!chodziłam do kilkunastu dermatologów którzy nie umieli uporać się z moją chorobą aż na szczęście natrafiłam na Panią doktor Filipowską !!

Pani "doktor" to lekarz jedynie z tytułu. Zero podejścia do pacjenta, traktowanie go jako klienta a nie jako osoby potrzebującej, która PŁACI za wizytę i czas jej poświęcony. Za 4 minuty rozmowy - a raczej wypisywania recepty, o która musiałam poprosić i zadania pytań jakie jest dalsze leczenie (na które nie uzyskałam odpowiedzi), zapłaciłam bagatela, bo 100 zł. Na dodatek, wystawiła receptę na 1 opakowanie leku (kiedy poprzedni lekarz, wystawił na 3 miesiące kuracji), tak więc udawaj lekarza a będziesz się wzbogacać... KOSZMAR! Już nigdy sie tam nie pojawię. Osobiście ...

KOSZMAR! Już nigdy sie tam nie pojawię.
Osobiście nie polecam...

lekarz z prawdziwego zdarzenia ! od kilkunastu lat walczyłam z trądzikiem ! aż trafiłam na Panią doktor i trądzik wyleczony

Wspaniały lekarz z dobrym podejściem do pacjenta pomogła mi za pierwszym razem i poświęciła naprawdę dużo czasu

lekarz godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!