lekarz Agata Kalinowska

1,1
1,3

Najgorszy lekarz świata!!!!! Jeśli można nazwać ją lekarzem ! Dramat. Nie miła nie zainteresowana pacjentem Bezczelna. Szok że to wogole pracuje i korzysta z moich pieniedzy

Z racji sezonu grypowego wybrałam teleporadę. Na prośbę dietetyka miałam wykonać podstawowe badania krwi oraz badania w kierunku chorej tarczycy i problemów z wątrobą. Oraz postanowiliśmy zacząć starania o dziecko, więc dodatkowo poprosiłam o podstawowe badania w tym kierunku: poziom żelaza, kwasu foliowego, witaminy d3. Pani doktor odmówiła wykonania jakichkolwiek badań ( mimo, że nie miałam podstawowych od wielu lat) twierdząc - na co dietetykowi badania skoro i tak się na nich nie zna (większej bzdury nie słyszałam, tym bardziej, że zawodowo współpracuję z dietetykami i wiem, że bazują przede wszystkim na wynikach badań) oraz zapytała czy mamy problem z zajęciem w ciąże - opowiedziałam że dopiero planujemy więc uznała, że żadne badania na tym etapie nie są potrzebne. Niemiła i lekceważąca.

Brak wiedzy medycznej, brak empatii, zero podejścia do pacjenta. Pierwszy raz miałem do czynienia z tak złym lekarzem. Lekarz, ktory nie słucha co dolega pacjentowi, nie powinien pomagać ludziom

Nie polecam. Nie czuję się i nie jestem zdiagnozowana. Na przewlekłe bóle zaleca… psychiatrę. Ja wolę trzymać się z dała od takiego lekarza. Zmieniam przychodnię.

Nie polecam. Nie czuję się i nie jestem zdiagnozowana.
Na przewlekłe bóle zaleca… psychiatrę.
Ja wolę trzymać się z dała od takiego lekarza.
Zmieniam przychodnię.

Lekarz, który nie słucha pacjenta i lekceważy wyniki badań. Od długiego czasu mam zawyżony cholesterol, leczę się farmakologicznie, gdyż - jak poinformował mnie poprzedni lekarz, który prowadził moją chorobę - sama dieta nie wystarczy, muszę go zbijać lekami. Pani doktor nie widzi powodu do wypisania recepty. Wysokie ciśnienie? Nie problem, mam je mierzyć i przyjść za 3 miesiące. Żadnej rozmowy, zero życzliwości. Przeprowadzka skłoniła mnie do zmiany przychodni, ale był to błąd. Lekarz niewarty polecenia.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor z czego wizyta trwała półtorej minuty. Choruje od 5 lat na WZJG i prosiłam o podstawowe wyniki krwi. Lekarz sprawdził moja historię pobrań krwi i zadecydował że skoro stać mnie na świadczenia prywatne jeśli chodzi o wizyty to stać mnie też na wyniki. Nie udzielila mi pomocy ani też nie podejmowała zadnych rozmów. To zły człowiek. Na pewno nie powinna być lekarzem.

Choruje od 5 lat na WZJG i prosiłam o podstawowe wyniki krwi.
Nie udzielila mi pomocy ani też nie podejmowała zadnych rozmów.
To zły człowiek. Na pewno nie powinna być lekarzem.

Po raz pierwszy do tej Pani trafiłam z zapaleniem krtani i tchawicy.Zaleciła mi leki do ssania.Gdyby nie inny lekarz który natychmiast zalecił mi odpowiednie leki udusiłabym się.Mówilam ze boli mnie tak gardło że nie mogę jeść i piję przez słomkę.Kolejny raz ze wzgłędu na brak innego lekarza znowu trafilam do niej.Powodem był ból wszystkich mięśni i osłabienie po tygodniowym nieskutecznym leczeniu w domu.Pani DOKTOR zalecila inhalacje 4 dni zwolnienia i udanie się do swojego lekarza.Moim zdaniem szkoda czasu i zdrowia na takie wizyty.

Lekarz, który siedzi w gabinecie tylko dla siedzenia. Pani doktor stwierdziła że nie wypisze mi skierowania na podstawowe badania (morfologie), bo nie i koniec. Poprosiłam o wypisanie recepty na tabletki antykoncepcyjne ( miała zaświadczenie od ginekologa w karcie) i również nie wpisała zasłaniając się klauzulą sumienia, jednocześnie nie wskazując nikogo innego, kto receptę mógłby mi wypisać. Ona nie jest od tego żeby decydować i pouczać o tym co pacjent spożywa. Nie widzę sensu pracy tego lekarza, który jest tylko po to aby odbebnic swoje godziny.

Nie czlowiek, nie lekarz ... Jestem po duzej operacji watroby w marcu - poprosilam o zwolnienei z wf ktory mam w zaocznej szkole i pani doktor nie widzi przeciwwskazan bym uprawiala aerobic na trampolinach, twierdzac, ze ruch mi sie przyda!!!! Skandal! Zero zyczliwosci, i zrozumienia, ze boje sie o konsekwencje (przpuklina, zerwanie metalowych klipsow, ktore mam zalozone ...) Mam nadzieje, ze nikt do niej wiecej nie trafi! nie powinna dostac ani jednej gwiazdki, ale nie ma takiej opcji

Mam nadzieje, ze nikt do niej wiecej nie trafi!
nie powinna dostac ani jednej gwiazdki, ale nie ma takiej opcji

Pierwsza opinia jak najprawdziwsza. Zbagatelizowala opuchlizne węzłów chłonnych, teraz jestem na silnym antybiotyku. Nie osluchala, nie liczy sie z informacjami podanymi przez pacjenta. Żenada nie lekarz. Oczywiscie to tej pani "doktor" nie było kolejki. Odradzam