dr Agata Oskwarek

W przypadku ograniczonej ilości świadczeń na NFZ pacjent powinien być informowany przy rejestracji tel. a nie minutę przed wizytą. Poświęcony czas, koszt dojazdu, opłata za parking powinna być w takim przypadku zwracana przez gabinet dentystyczny

Owszem trzeba przyznać ze Pani Dr się zna na rzeczy i ma doświadczenie, ale niestety nie ma cierpliwości do dzieci, a szkoda.

Bardzo dobre podejście do dzieci, miła atmosfera, leczy się pół mojej rodziny, tanio niestety nie jest, ale za to profesjonalnie, i tyle czasu na pacjenta, czy tez zastanowienie nad możliwymi opcjami ile potrzeba.

Dzisiaj byłam pierwszy raz u P.doktor. Bardzo uprzejma wytłumaczyła mi co i jak. Polecam serdecznie i jestem umówiona na kolejną wizytę. Panie Marta i Jola też są bardzo uprzejme. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie odradzam szkoda czasu i pieniędzy. Ta przychodnia to cyrk na kółkach gdzie panuje zwariowana atmosfera wszystko w okół jest ważniejsze niż pacjent. A sama pani doktor jest nieprofesjonalna i gdy tylko wyczuję ze pacjent jest majętny uwalnia wodzę fantazji na temat leczenia.

Pani Agata to bardzo dobry specjalista. Osobiście polecam.

Pani Agata to bardzo dobry specjalista. Osobiście polecam.

Lekarz stomatolog, jak żaden inny spotkany do tej pory na mojej drodze, godny zaufania i polecenia. Życzliwość, niezwykła empatia, pełen profesjonalizm, ciepłe i serdeczne podejście zarówno do dziecka, jak i dorosłego... Naprawdę nie sposób wymienić wszystkie zalety. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina. Jeszcze raz polecam!

Profesjonalne podejście do pacjenta:) osobiście polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta:) osobiście polecam