Agata SabatowskaAgata Sabatowska - zdjęcie profilowe

Agata Sabatowska

Psychiatra

3,7
3,7

Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe ...

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu pracując od 2004 roku na oddziałach stacjonarnych męskim i żeńskim, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy na oddziale dziennym oraz oddziale leczenia uzależnień.

Od 2009 roku pełni funkcję Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala P...

Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwszy raz mi pomogła zwracając uwagę na moje zachowanie na korytarzu w przychodni NFZ. Po odejściu Pani doktor z przychodni przeszłam pod opiekę innego lekarza. Pod opieką innego lekarza mój stan zdrowia znowu się pogorszył. Wizyta u Pani doktor spowodował w krótkim czasie powrót do normalnego życia. Zawdzięczam dzięki fachowej pomocy Pani doktor już kilkuletnie spokojne i radosne życie. Bardzo dużym plusem jej fachowości jest praca w szpitalu, gdzie spotyka się z różnorodnością przypadków i ich leczeniem. Dziękuję Pani DOKTOR, jest Pani bardzo dobrym fachowcem. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Zdecydowanie nie polecam. Pani jest ordynatorem na oddziale żeńskim w Lubiążu. Wypisała mnie wcześniej - ponieważ zagwaranwałam jej, że będę chodzić do niej prywatnie. Gdy poszłam wykupić leki wypisane , bo pobycie w szpitalu w Lubiążu okazało się, że nie ma takich dawek w aptece. Potrzebowałam leków na cito, na już. Poszłam więc do psychiatry , do którego leczę się na NFZ. Była wściekła , bo Pani Sabatowska , wykorzystuje właśnie w ten sposób swoją pozycję , by odbierać innym lekarzom pacjentów. Nie polecam, to jest nie fair Play.

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam