Agata SabatowskaAgata Sabatowska - zdjęcie profilowe

Agata Sabatowska

Psychiatra

Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe ...

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu pracując od 2004 roku na oddziałach stacjonarnych męskim i żeńskim, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy na oddziale dziennym oraz oddziale leczenia uzależnień.

Od 2009 roku pełni funkcję Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala Psychiatrycznego w Lubiążu.

Wykształcenie:

Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

2009r. Funkcja Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala Psychiatrycznego w Lubiążu.

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam